Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine ( 22.08.2013 ) antrenament saptamanal ora 14:00 prezenta obligatorie,vom invata cateva tactici noi.Daca nu puteti ajunge faceti o cerere de invoire .

Diseara vom face cateva iesiri in oras cu membri gang-ului,sper sa fim cat mai multi sa iasa totul ok.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

A fost frumos azi, noapte buna celor care se culca. Mai stau si eu putin, ce mai ziceti?

 

@Imi cer scuze pentru postul de la aplicatii, greseala mea.

Edited by CNR
Link to comment
Share on other sites

Back si eu de la meci.. 1-1 si-o cam luat mucu .. asta este !

 

P.S: Maine antrenament !! Va astept pe toti la ora 13:50 in fata la hq !

Edited by SWN Zotag
Link to comment
Share on other sites

R3... se pare ca am primit ban pentru transfer ilegal de bani, chiar daca nu a fost asa pentru ca acei bani i-a facut fratele meu pe un alt cont si apoi mi i-a transferat:|

Asta e... 5 zile stau pe tusa :|

Link to comment
Share on other sites

Gj matrix , imi pare rau pentru tine , sper ca asta sa te inveseleasca .Sper ca te simti mai bine.

Va reamintesc ca , clanul DeCavalcante recruteaza noi membrii , as fi recunoscator daca ati aplica.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Gj matrix , imi pare rau pentru tine , sper ca asta sa te inveseleasca Sper ca te simti mai bine.

Va reamintesc ca , clanul DeCavalcante recruteaza noi membrii , as fi recunoscator daca ati aplica.

Ma simt mult mai rau acum :|

 

 

Pai este transfer ilegal pentru ca aveati acelasi ip, oricum ai decat 5 zile.... inainte se dadea permanent pentru asta.

 

Nu era acelasi ip :|

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Bine v-am gasit Verdant Family,de azi sunt noul vostru coleg,sper sa ne intelegem bine si sa rupem la war-uri.

 

Bine ai venit.

Parca s-a dus Dumnezeu in GSB,nu inteleg de unde atata frica era normal sa il ajute si pe Alex,stiu si eu ca sunt membri pregatiti dar nu uitati ca de cand am luat lider nu am pierdut nici macar 1 war:) Am luat 12 turfs dintr-un foc asa ca relax:) Intr-o familie nu doar turf-urile conteaza;) asa ca pot lua si 10 orase ca pe mine tot nu ma intereseaza <3:*

Trestii,Rasta,Kewl,si inca 2-3 sunt mereu pe TS/Skipe si vorbesc si normal ca formeaza un grup unit.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit.

Parca s-a dus Dumnezeu in GSB,nu inteleg de unde atata frica era normal sa il ajute si pe Alex,stiu si eu ca sunt membri pregatiti dar nu uitati ca de cand am luat lider nu am pierdut nici macar 1 war:) Am luat 12 turfs dintr-un foc asa ca relax:)

Bogdan ba am pierdut, war-ul de langa hq tsar bratva :))

Welcome NewLife de rupt la war-uri sigur rupem.

Link to comment
Share on other sites

Emotionant Pharell , foarte emotionant , mare dreptate ai *aplauze* .Le aratam noi la war .

 

DeCavalcante recruteaza noi membrii va astept cu aplicatii , la aia saraci le dau salariu

.

@La urmatoarea esti demis.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Emotionant Pharell , foarte emotionant , mare dreptate ai *aplauze* .Le aratam noi la war .

DeCavalcante recruteaza noi membrii va astept cu aplicatii , la aia saraci le dau salariu.

Te rog frumos, lasa poza aia!!!! esti disperat ? :))

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Oficial noul sublider Assasin este ToxicMinimall.

Diseara vreau sa fiti in numar cat mai mare online pentru a face cateva activitati.

Vito-daca vei mai pune acea poza vei fi sanctionat in joc.

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Oficial noul sublider Assasin este ToxicMinimall.

Diseara vreau sa fiti in numar cat mai mare online pentru a face cateva activitati.

Vito-daca vei mai pune acea poza vei fi sanctionat in joc.

O zi buna!

Nu mai pun poza aia de acum o sa pun alta :)) nu sunteti obligati sa va uitati , o pun la semnatura :)). Glumesc . Am terminat eventulll. In sfarsit :D.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.