Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Se pare ca a revenit si servaru,mai zi libera :>

Ma bag si eu la somn,Nopate Buna.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna , noroc ca mi-ai zis ca maine e luni , a fost un weekend asa de plictisitor , nici nu mai stiam ce zi este.

Abea astept sa ne distram putin la war-uri.

P.S. nu voi parasi Verdant family din cauza unui warn daca asta isi imaginau cei din GSB.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-uri baietii,mie din pacate mi-a picat netu la primu war.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa mai vad posturi gen " o sa avem LS" "ce mai buna mafie" deoarece avem si alte principi nu doar war-urile.

Ok ok,de acuma nu mai spunem ! Azi.. am luat de la RDT un teritoriu,e bun,miercuri urmeaza restu !

Link to comment
Share on other sites

Care stie cum sa reinstalez gta definitiv, adica dupa ce il reinstalez imi raman unele moduri gen pumn, niste skinuri, strazile. Quote plz
Dupa ce ai sters tot GTA SA, ceea ce ramane in acel folder, stergi tu manual dupa care mergi in GTA SA User Files, iei pozele de pe samp daca ai nevoie si dupa stergi tot folderul acela.

 

:( off serveru

Edited by iRedZi aka iRi
Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ai sters tot GTA SA, ceea ce ramane in acel folder, stergi tu manual dupa care mergi in GTA SA User Files, iei pozele de pe samp daca ai nevoie si dupa stergi tot folderul acela.

 

:( off serveru

Dupa ce sterg tot tot, cand instalez raman unele moduri.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce sterg tot tot, cand instalez raman unele moduri.

Incearca Revo Unistaller Pro, iti sterge tot ce are legatura cu acel joc din PC (registre, salvari, setari, intrari)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.