Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, "Nu joc cu coduri" aha m-am prins. Cum poti fi atat de penibil ? tu rupi codu pe fata si zici ca nu joci cu cod ca si cum eu as juca de ieri SAMP si nu de 5 ani doar in mafii, pai imi dau seama in 2 secunde 3 miscari ca rupi codu stai linistit, poti sa iei unban oricum sti ca esti codat si ca pana la urma toti pe banlist ajungi si o sa si ramai acolo in cele din urma, ma mir totusi ca te-au prins asa repede, MA MIR.

 

Hai salut, de astazi sunt noul vostru sublider bla bla bla, cum a spus si Dark, daca n-aveti timp de waruri/sunteti minusari faceti o cerere de demisie pe site-ul RPG, avem nevoie de membri activi care stiu sa tina o arma in mana, trebuie sa ne redresam deoarece am trecut si inca trecem printr-o perioada grea de asta trebuie sa aveti RABDARE ca nu se face nimic de azi pe maine.Vreau sa va felicit pentru warul de astazi de pe Marina LS unde am intors scorul de la 0-5 si am reusit sa castigam, ati aratat ca puteti si asculta cat de cat daca vreti. Vreau sa contribuiti fiecare in parte la redresarea acestei factiuni de asta am sa va rog sa puneti statusuri pe forum cum ca recrutam/ad-uri in joc, sa va chemati prietenii etc. Pe langa asta, vreau sa stiti ca de saptamana viitoare incepem cu sanctiuni serioase nu ne mai jucam pe langa asta o sa am grija personal de cei care trag mafia in jos si le promit ca n-o sa aibe viata buna aici, ma refer in special la cei care fac MINUS LA FIECARE WAR, take care.

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti mai flacai ?

Ba eu m-am hotarat cu una , cu doua .

Ma retrag de la politehnica si ma tin calumea de antrenament ( box , bodybuild , etc ) si aplic la mascati ( S.P.I.R / D.P.I.R pentru inceput ) ca la S.I.A.S nu ma accepta astia sigur , sau nu stiu ..

Nu sunt eu capabil sa fiu inginer , sa fac desene , sa construiesc etc ..

Bagama la forte de interventie , sa sparg usa la cineva , sa arestez pe cineva .

 

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa le transmit fanilor din VTB:

1. Ca ma doare-n in CUR de posturile lor oricum nu mai joc nici 5 secunde pe serveru asta de copii codati si jegosi care rup codu pe un joc aparut acum 10 ani si cu admini incompetenti.

2. Sper sa faceti cancer in faza terminala,promit sa va aduc flori la mormant.

3. In momentul oricarui lucru negativ care vi se inampla in viata sa va ganditi la mine (codatii).

4. Doar de atat sunteti in stare ? http://imgur.com/NJF19zQslab slab

 

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Vreau sa le transmit fanilor din VTB:

1. Ca ma doare-n in CUR de posturile lor oricum nu mai joc nici 5 secunde pe serveru asta de copii codati si jegosi care rup codu pe un joc aparut acum 10 ani si cu admini incompetenti.

2. Sper sa faceti cancer in faza terminala,promit sa va aduc flori la mormant.

3. In momentul oricarui lucru negativ care vi se inampla in viata sa va ganditi la mine (codatii).

4. Doar de atat sunteti in stare ? http://imgur.com/NJF19zQslab slab

 

Tristut.. :'(
Link to comment
Share on other sites

Saracii copii din VTB, mi-e si mila de ei =)), cand au vazut ca n-am fost demis dupa vreo 5 posturi sau cate mi-au facut cred au izbucnit in lacrimi =)), ce sa faci cand esti prea bun toti vor sa scape de tine http://imgur.com/a/Om1X3,sincer voiam sa-mi dau demisia dar vazand asemenea specimene m-am razgandit si o sa mai stau sa va mai bat unpic singur la waruri, acu cateva saptamani va chinuiati sa iesiti din HQ asta o lunga perioada, de cateva luni, acu' ati luat 5 turfuri si ati prins curaj ? pai la noi in mafie sunt maxim 5 oameni care fac plus la waruri si cu toate astea v-am si batut, deci slabi ati fost slabi ati ramas, doar pe RPG sunteti SMECHERI la facut posturi, bravo bravo.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Saracii copii din VTB, mi-e si mila de ei =)), cand au vazut ca n-am fost demis dupa vreo 5 posturi sau cate mi-au facut cred au izbucnit in lacrimi =)), ce sa faci cand esti prea bun toti vor sa scape de tine http://imgur.com/a/Om1X3,sincer voiam sa-mi dau demisia dar vazand asemenea specimene m-am razgandit si o sa mai stau sa va mai bat unpic singur la waruri, acu cateva saptamani va chinuiati sa iesiti din HQ asta o lunga perioada, de cateva luni, acu' ati luat 5 turfuri si ati prins curaj ? pai la noi in mafie sunt maxim 5 oameni care fac plus la waruri si cu toate astea v-am si batut, deci slabi ati fost slabi ati ramas, doar pe RPG sunteti SMECHERI la facut posturi, bravo bravo.

Usorrr, bai suferinto.. Ai 20 de ani si traiesti in Los Santos. Ziceai ca te lasi cand era sa iei 3/3 dar acum, ca prin minune, te-ai razgandit ( ca ai vazut ca ai ramas in mafie, bineinteles :)) ).

Pe tine nici la KFC nu te accepta..

Tristut x2

Link to comment
Share on other sites

Usorrr, bai suferinto.. Ai 20 de ani si traiesti in Los Santos. Ziceai ca te lasi cand era sa iei 3/3 dar acum, ca prin minune, te-ai razgandit ( ca ai vazut ca ai ramas in mafie, bineinteles :)) ).

Pe tine nici la KFC nu te accepta..

Tristut x2

M-am razgandit doar ca sa mai sterg unpic pe jos cu voi, n-am inteles gluma cu KFC scz :( poti sa mi-o explici ? Da tu unde traiesti ma ca te agiti ca disperatu pe RPG ca sa ma scoata pe mine cu 3/3 ? =)), pai si daca ma scoate ma tot ma pish pe voi, stai linistit ca pentru fazele astea o sa va toc pana va lasati de samp,indiferent ca din postura de sublider/rank 1/alta mafie etc.

 

MAINE (11.07.2016) AVEM 4/4 WARURI FOARTE IMPORTANTE, LA 12:45 IN HQ CU JOB SI MATERIALE, NU ACCEPTAM INVOIRI!

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

M-am razgandit doar ca sa mai sterg unpic pe jos cu voi, n-am inteles gluma cu KFC scz :( poti sa mi-o explici ? Da tu unde traiesti ma ca te agiti ca disperatu pe RPG ca sa ma scoata pe mine cu 3/3 ? =)), pai si daca ma scoate ma tot ma pish pe voi, stai linistit ca pentru fazele astea o sa va toc pana va lasati de samp,indiferent ca din postura de sublider/rank 1/alta mafie etc.

 

MAINE (11.07.2016) AVEM 4/4 WARURI FOARTE IMPORTANTE, LA 12:45 IN HQ CU JOB SI MATERIALE, NU ACCEPTAM INVOIRI!

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/55149

Sper ca nu te razgandesti iar :P

Link to comment
Share on other sites

http://www.rpg.b-zone.ro/players/report/55149

Sper ca nu te razgandesti iar :P

Am mentionat mai sus si ce se intampla daca o sa ma scoata deci stai tu linistit bai jegosule, iti promit ca nu treceti de 10 turfuri si in cateva saptamani va chinuiti iar sa iesiti din HQ, sa-ti multumeasca tie colegii tai si liderul pentru ce o sa urmeze atat iti zic, v-ati pus cu dracu.

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Ce disperati, sa moara familia mea... =)))

Nu sunteti in stare sa treceti de +5, dar faceti posturi, cum vine asta?

Cred ca vi s-a urcat la cap... Csf, v-ati vazut si voi cu HQ si ati dat-o pe din astea, ma?

Lasa ca in cateva saptamani o sa stergeti iar praful prin HQ. ;)

Edited by AIM pHeNOMz0r TSA
Link to comment
Share on other sites

Lasa-i ma sa se bucure si ei inca cateva zile ca saracii n-au mai vazut atata gri pe harta de vreo 2 ani =))

Bă să fii sincer de când joc samp nu am vazut atâți frustrați decât anul asta ați ajuns dependenți de un amărât de joc, cred că si familia ați lăsa-o pentru el, jalnic.
Link to comment
Share on other sites

@@Rubinho10,Bai omule, tie rau? Nu tie bine cu 6 turfuri? vrei sa ramaneti fara turfuri sau ce mamele voastre va trebuie? Acum ceva timp,ne jucam doar cu voi, ne organizam sa mergem doar vreo 10 pe turf, sa nu fie mare kaka la voi pe hq, factiune pasnica sunteti dava drq de paraleli.Astept report.

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi , in primul rand multumesc Nower pentru sansa acordata , incerc pe tot posibilul sa ajut Verdant Family cu activitatea mea si cu mica experienta traita pana acum ca mafeot , chiar daca fac uneori - asta nu inseamna ca nu sunt un coleg bun. Trebuie sa intelegem ca nu trebuie sa alergam dupa scoruri si ca cel mai important este ca Verdant sa castige, trebuie sa ne revenim cu activitatea si sa facem ceva constructiv cu totii pentru ca altfel verdant va ajunge sa se bata iar pe un turf si acela fiind Hq si nu vrem asta , sincer. Mai frumos este sa schimbam si sa jucam pe mai multe turfuri , sa le castigam si impreuna sa fim fericiti, sa evitam monotonia.

Maine vreau activitate maxima din partea voastra pentru a apara cele doua turfuri atacate de VTB respectiv GSB.Multumesc Nower pentru sansa acordata si impreuna sa putem ajunge la maximul de turfuri din Los Santos.

Link to comment
Share on other sites

Dau doua beri si o shaorma daca este, maine vreau prezenta maxima , si sa ascultati de rank 4+


Maine, 13.07.2016, ora 12:50, vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va fi sanctionat!

Acceptam doar doua invoiri!


WARURILE DE MÂINE:



2. Market Ls - DEFEND - 13:00 - 13:30 ( CU VTB)

3. Docks II Ls - DEFEND - 14:30 - 15:00 (CU VTB)




La aceste waruri:

Toată lumea este obligată să aştepte conducerea în linie în HQ la ora 12:50.


Cine nu este în linie va fi considerat absent.


Cine nu acorda arme colegilor la war este sanctionat cu FW.


Sunteti obligati sa aveti jobul de ARMS DEALER + 20.000 MATERIALS.


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.