Jump to content

Verdant Family - Discutii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pentru un spawn amarat primesc eu ban, eu asa ceva nu am trait in viata mea. In 2 ani de mafii am jucat fara cod, si in 2 ani nu am vazut un asa admin care nu stie sa judece.

 

Va doresc bafta la joc si sa aveti grija cum jucati, poate iesiti din hq si va treziti cu un prost ca Tiger sa va dea ban. Pentru mine nu mai are niciun sens sa joc. Bafta

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AIM Chamakh said:

Pentru un spawn amarat primesc eu ban, eu asa ceva nu am trait in viata mea. In 2 ani de mafii am jucat fara cod, si in 2 ani nu am vazut un asa admin care nu stie sa judece.

 

Va doresc bafta la joc si sa aveti grija cum jucati, poate iesiti din hq si va treziti cu un prost ca Tiger sa va dea ban. Pentru mine nu mai are niciun sens sa joc. Bafta

Incearca sa faci ticket, mai sunt si oameni care judeca cat de cat in staff si cam stiu unde sunt spawn-urile de la warurile de weekend. Pacat ca pentru un nimic ca asta iei bani din cauza unor incompetenti care n-au jucat in viata lor la warurile alea.

3 hours ago, AIM iRazor zis DHead said:

Enzik te striga fata banditule

Nu-mi raspunde.. da-i pace:(

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, enzo said:

taci in ma ta

buna urato

A SERIOS????????? MS CA MI AI ZIS DENYSO

Tac in stimabila femeie eleganta careia tu-i zici 'mami', adica DOAMNA IOANA DINCULESCU PE FACEBOOK FRATILOR MREGETI II DATI ADD SI CERETI OFERTA DE PRET

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, enzo said:

taci in ma ta

buna urato

A SERIOS????????? MS CA MI AI ZIS DENYSO

te pupik dulkik pe botik

40 minutes ago, AIM iRazor zis DHead said:

Tac in stimabila femeie eleganta careia tu-i zici 'mami', adica DOAMNA IOANA DINCULESCU PE FACEBOOK FRATILOR MREGETI II DATI ADD SI CERETI OFERTA DE PRET

mama ta cum are numele pe facebook? tare as vrea sa-i dau add

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.