Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La primul war nu voi putea ajunge aveti grija ce faceti si asculati de rank 4+ si de Dropzz. Nu faceti pe rambo pentru ca nu iesiti cu nimic in evidenta , ati demonstrat ca puteti cuceri Las Venturas , acum demonstrati ca puteti sa si mentineti numarul de teritorii cucerite.

@, te rog sa intri de la fix si sa organizezi , maxim 4 invoiri acceptate

@, te ocupi de evidenta si imi spui cine lipseste :*

@@andRaa,tot naba ramai .
Link to comment
Share on other sites

 

La primul war nu voi putea ajunge aveti grija ce faceti si asculati de rank 4+ si de Dropzz. Nu faceti pe rambo pentru ca nu iesiti cu nimic in evidenta , ati demonstrat ca puteti cuceri Las Venturas , acum demonstrati ca puteti sa si mentineti numarul de teritorii cucerite.

@, te rog sa intri de la fix si sa organizezi , maxim 4 invoiri acceptate

@, te ocupi de evidenta si imi spui cine lipseste :*

@@andRaa,tot naba ramai .

 

Si maxtreme ramane nab.

Link to comment
Share on other sites

Salut!
Sper ca sa inteles ce a spus Slade!

 

Datorita prezentei la war o sa iau cateva masuri pentru activitatea la waruri , cine nu e pana la 20:00 on de acum poate sa isi vada de treaba si sa nu mai vina tot fw o sa primeasca , iar de maine mai mult de 4 invoiri nu o sa se mai accepte.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Daca ai intrat la :20, de ce vorbesti fara sa stii ? De la inceputul warului, am zis sa mergem toti la case, si asa s-a si intamplat, doar ca a inceput problema cu hostul si toata lumea se plangea ca-i pica, ca i-a crash si asa a fost un dezastru total + ca noi eram si in inferioritate fata de TTB. Nu tot dramatizati e doar un war, asa cum l-am piedut de usor, tot asa de usor il si castigam.

 

Wow, nu inelesi la :20 -:21 am intrat din cauza ca de la fara :5 nu am putut sa ma conectez pe server pratciti imi dadea server offline dar el mergea :|

Link to comment
Share on other sites

Mare atentie maine la waruri! Nu am apucat sa dam si noi attack, asa ca ne concentram pe defend-urile care le avem!

Cum a spus si Slade:

 

 

ati demonstrat ca puteti cuceri Las Venturas , acum demonstrati ca puteti sa si mentineti numarul de teritorii cucerite.

 

Noapte buna! :*

Link to comment
Share on other sites

Neata!
Sper sa nu ne mai incurcam in aceasta seara!
Faceti si voi un efort sa ajungeti de la 20:00!

Link to comment
Share on other sites

@, Schimbă semnătura =))))

 

Hello allz.

 

De ce ma? :))

 

Link to comment
Share on other sites

Lasa ca merge si asta

By NELSON =))

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.