Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Shawy said:

Ma scuzi pentru post @AIM iKsyZaL sper ca nu deranjez, ma bucur ca mai vad un om de pe vremea mea de acum ceva timp mai exact 3/4/5 ani care inca mai are capul pe umeri, te pup si te respect. Succes incontinuare celor din RDT.

te salut

Link to comment
Share on other sites

Bai @AIM iKsyZaL, tu ai luat lider sa faci bani in pnm? Atata recunoștință sa ai pentru aia care vin la waruri si nu mai sancționa cu amenzile si av.urile alea stupide. Pot face waru asta +10 si waru următor -5, tu imi dai amenda pentru asta, ma rog, nu numai mie, tuturor. Si ca sa fiu inteles, nu ma plang de bani, ma plang de nesimțire.

 

Lu nu stiu care i.ai dat fw ca era pe sleep in timpul warului pe hq, warul începuse de 3 minute si elc NICI MACAR nu au ajuns, eu revenisem de pe sleep cu maxim un minut inainte. Pai imi dadeai si mie. Asa puteam dracu si eu si ala sa nu intram deloc pe server si luam o amenda pana mea, NU FW PENTRU SLEEP sa moara franța

 

Acum ma uit ca tu sari din minus in minus dar ai pretenția de la noi sa facem scoruri, secunde. Pe cine ai mai auzit sa pretinda 900 secunde pe un turf de langa hq ttb unde ne luam clear in primele 30 secunde. Sanctioneaza.te si pe tine, un AV la lider pentru -10 si multe alte scoruri de genul.

 

Asa ca te rog, lasa sanctiunile astea macar din bunul simt si respectul pe care ar trebui sa il ai fata de membri, ca nu esti singur in mafia asta

Edited by IonuVRS ZEW
Link to comment
Share on other sites

@IonuVRS ZEW nu cred ca-ti da-i seama ca ce amenzi platiti voi e un nimic, asta 1. 

2. Eu fac minus pentru ca incerc sa ridic cat de cat mafia, nu stiu daca ai vazut, dar cand aveam war ELC/TTB mergeam cate 5 pe unul si membrii cand il vedeau fugeau toti. 

3.Sanctunile la lider nu se ia pentru -10, eu cand eram membru imi plateam amenzile si nu mi faceam atat tam tam, chiar daca liderul facea - sau nu.

4.Cand m-am uitat la warul pe hq cati membrii sunt pe turf si cati sunt online, atunci m-am intrebat, dar unul unde e? Ca a avut norocul sa fie atunci pe lseep nu e treaba mea, daca stii ca nu intri da-i /q.

5. Cand era iLuSi0N. lider, la log era o pagina si jumatate numai de FW-uri si-l cred pe cuvant, la war iti faci foarte multi nervi cand eu va zic sa stati intr-un loc, parca imi faceti mie in ambitie si va duceti in ei.

 

Evidentele le fac asa cum trebuie, asa se fac evidentele, cine se descurca se descurca. De exemplu sunt unii membri care nu au luat amenda si nu numai la warurile din data 11.02

 

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate in legatura cu nervii, am avut ocazii sa ajung sa coordonez si inteleg perfect cum e cand nu asculta membrii si merg in ei, cand tu le spui contrariul.

 

Amenzile sunt nesemnificative, pe war luam 10-20k daca nu ma înșel, nu e vorba deloc de bani, cum am zis, e vorba de gestul ala.

 

Trebuie sa te modelezi putin, nu sa fi fixist, la warul ala cu ttb ne cereai x secunde, dar daca tu nu indeplinesti cerintele alea (nu spun sa nu ceri daca nu indeplinesti) macar sa realizezi ca nu e posibil sa facem atatea.

 

Sunt convins ca din impuls l.ai sancționat pe ala, dar dupa waruri puteai sta putin sa te gândesti ca a fost prea mult, poate omul urma sa revina peste cateva minute, iti facea alea 900 secunde si gata. Tot din cauza nervilor am inceput si eu sa scriu ce am scris mai sus.

Link to comment
Share on other sites

La warul cu TTB eu am facut 660 sec si m-am gandit ca puteti face si voi.

De membrul ala nu vreau sa discut, daca stia sa se comporte si sa-mi spuna cu frumosul ca ba cred ca nu e ok, dar el a inceput sa ma injure sa ma faca prost, pana nu ma mai putut si dupa mia zis ca da-te-n **** mea si atunci l-am demis. Sunt oameni care nu stiu sa se comporte in societate si asta nu-mi place si incerc sa nu mai tin astfel de membrii in mafie. O injuratura o faci daca si celalalt accepta, nu injuri oamenii asa ca vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, IonuVRS ZEW said:

Ai dreptate in legatura cu nervii, am avut ocazii sa ajung sa coordonez si inteleg perfect cum e cand nu asculta membrii si merg in ei, cand tu le spui contrariul.

 

Amenzile sunt nesemnificative, pe war luam 10-20k daca nu ma înșel, nu e vorba deloc de bani, cum am zis, e vorba de gestul ala.

 

Trebuie sa te modelezi putin, nu sa fi fixist, la warul ala cu ttb ne cereai x secunde, dar daca tu nu indeplinesti cerintele alea (nu spun sa nu ceri daca nu indeplinesti) macar sa realizezi ca nu e posibil sa facem atatea.

 

Sunt convins ca din impuls l.ai sancționat pe ala, dar dupa waruri puteai sta putin sa te gândesti ca a fost prea mult, poate omul urma sa revina peste cateva minute, iti facea alea 900 secunde si gata. Tot din cauza nervilor am inceput si eu sa scriu ce am scris mai sus.

Eu  ce sa mai zic ca am facut 2/3,parca vad ca ies pe niste prostii :))

Link to comment
Share on other sites

On 2/14/2019 at 3:37 PM, AIM iKsyZaL said:

Daca ar fi dupa mine nu as face atatea evidente, dar trebuie sa le facem, warurile din timpul saptamanii sunt obligatorii, VeTeRaN. a lut Lw pentru ca nu a facut evidentele, deci nu-mi mai spuneti ca sunt eu rau :)

E loc si pentru mine :D

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shawy said:

E loc si pentru mine :D

Daca nici pentru tine sa nu am loc...

 

6 hours ago, eB Andrei said:

Nu am idee ce reguli sunt aici pe rpg1, dar pe celelalte rpg-uri n am auzit pe nimeni sa primeasca lw ca nu face evidenta.

Zic sa scadem nr min de sec de la 900 la 650 sau 600

Asta nu prea pot s-o fac, ca mai zic eu cateodata sa fie 600 inloc de 900 mai merge, dar nu putem sa le micim asa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.