Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai noroc baieti. Am mai aruncat si eu o privire pe RPG si am vazut ca ati luat LV-ul, felicitari.

 

Remember 2014:

https://www.youtube.com/watch?v=KnSSDR26_Wg

 

Si cand jucam de pe DuBois :))) => http://imgur.com/a/8Jw7B#0

 

 

Care vreti sa mai vorbim una, alta ma gasiti pe facebook => https://www.facebook.com/profile.php?id=100003747803839

 

V-am pupat pe toti si sa pastrati LV-ul cat mai mult asa. Eu am ban permanent pentru valoare (oricum m-am lasat de sa-mp), cius!

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Doresc sa felicit intreaga echipa Red Dragon Triad pentru recucerirea LV-ului! Nu sunteti o simpla mafie, ci una de top :*. Bravo pentru munca depusa si pentru tot efortul si stresul acumulat. Poate vor fi si zile negre, nu numai albe, dar voi sa fiti tari si uniti in continuare si pregatiti pentru orice, caci o mafie puternica nu inseamna doar turfuri, ci mai mult de atat: respect si colegialitate. Noapte buna, RDT! ;)

PS: M1H41, ai facut treaba buna cu baietii astia. Felicitari si tie!

Link to comment
Share on other sites

Bravo dragonilor, din nou! Dupa aproape 10 luni, inca odata cucerim orasul NOSTRU, LV! Felicitari pentru toti membrii care au contribuit la cucerirea LV-ului, si, nu in cele din urma, felicitari liderului pentru ca si-a respectat promisiunea. De cand sunt eu in RDT, impreuna am cucerit de 2 ori orasul!

 

P.S.: Care da report pe posturile lui Naga si Sylvyu Google pe motiv ca nu fac parte din RDT, are de-a face cu mine.

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc baieti. Am mai aruncat si eu o privire pe RPG si am vazut ca ati luat LV-ul, felicitari.

 

Remember 2014:

https://www.youtube.com/watch?v=KnSSDR26_Wg

 

Si cand jucam de pe DuBois :))) => http://imgur.com/a/8Jw7B#0

 

 

Care vreti sa mai vorbim una, alta ma gasiti pe facebook => https://www.facebook.com/profile.php?id=100003747803839

 

V-am pupat pe toti si sa pastrati LV-ul cat mai mult asa. Eu am ban permanent pentru valoare (oricum m-am lasat de sa-mp), cius!

Sa traiasca varamiu.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari, dragonilor! Dupa mult efort, sacrificiu si munca, am cucerit orasul Las Venturas.Suneti cei mai tari ma. Felicitari tuturor membrilor, insa in special lui M1H41 pentru ca este si va fi un lider exceptional care, in ciuda faptului ca are o perioada grea de examene, reuseste sa stea la war-uri si sa ne ajute, sa ne indrume.Felicitari inca odata! FIGHT AND WIN LIKE A BRAVE MAN

#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU#LVROSU

otm5AXG.png

WLXK97o.png

 

 

 

P.S.: 87WmwX6.png

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

Bai duda, sper ca nu te-ai suparat pt. seara asta -.-.

 

Bah, azi la 20;00 sa fiti si voi on sa castigaM<trebuie sa batem azi! Hai ca eu am iesit, ne vedem maine dimineata.

Link to comment
Share on other sites

@, e cam vechi ăla...a avut Rapidu, nu mai are acum nici jumătate din ce se vede acolo. Şi da, mai este echipă care are:

 

 

 

 

EDIT: N-a avut şi n-o să aibă Rapidu niciodată aşa ceva.

 

Edited by Cazimir
Link to comment
Share on other sites

Ca si in game va urez bafta la toti . Si sa nu uitam de serile frumoase de acum ceva timp . Chiar daca o sa iau ban pe poza asta:))))Conteaza atmosfera din trecut , care nu va mai fi prea curand :* Ultimul meu post pe aceasta comunitate .

sa_mp_010.png

Untitled.jpg

 

 

Edited by Slade Oficial Retras
Link to comment
Share on other sites

Ca si in game va urez bafta la toti . Si sa nu uitam de serile frumoase de acum ceva timp . Chiar daca o sa iau ban pe poza asta:))))Conteaza atmosfera din trecut , care nu va mai fi prea curand :* Ultimul meu post pe aceasta comunitate .

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Deci a venit acel moment de a-mi da demisia. Sper ca am facut din factiunea asta o familie adevarat. Eu unul mi-am atins obiectivul, ba chiar l-am si depasit. Daca aveti ceva sa imi spuneti dati-mi qoute.

 

BigDevil/ Alexx[DOUD] - Vedeti ce faceti cu factiunea. Voi sunteti sufletul si creerul acestei factiuni. Aveti grija, sper sa va tineti de promisiune.

Racketzz - Sa nu ma faci sa regret alegerea facuta in acea zi.

Kevin - Prieten vechi si nu te da batut, intr-o zi vei ajunge sus, te asigur.

Dre.Jr - Vezi ce faci pe viitor, ai grija sa nu repeti greselile facute si depune mai mult suflet in aceasta factiune.

Diezzle - Te-as fi propus si pe tine, dar nu mai am locuri .....

EvilSeph - Ai grija de Sara =)))

The1Card - Da 100k sa nu te parasc.

Slade/AndreyCiubotariu - De la voi am invatat tot ce stiu, si multumesc de sansele acordate.

Krong - Lasa iarba baaaa

Nu va pot mentiona pe toti.

 

Succes all! Eu raman rank 5. http://forum.b-zone.ro/topic/44713-red-dragon-triad-legendelegends/

Edited by M 1 H 4 1 ZEW
Link to comment
Share on other sites

Deci a venit acel moment de a-mi da demisia. Sper ca am facut din factiunea asta o familie adevarat. Eu unul mi-am atins obiectivul, ba chiar l-am si depasit. Daca aveti ceva sa imi spuneti dati-mi qoute.

 

BigDevil/ Alexx[DOUD] - Vedeti ce faceti cu factiunea. Voi sunteti sufletul si creerul acestei factiuni. Aveti grija, sper sa va tineti de promisiune.

Racketzz - Sa nu ma faci sa regret alegerea facuta in acea zi.

Kevin - Prieten vechi si nu te da batut, intr-o zi vei ajunge sus, te asigur.

Dre.Jr - Vezi ce faci pe viitor, ai grija sa nu repeti greselile facute si depune mai mult suflet in aceasta factiune.

Diezzle - Te-as fi propus si pe tine, dar nu mai am locuri .....

EvilSeph - Ai grija de Sara =)))

The1Card - Da 100k sa nu te parasc.

Slade/AndreyCiubotariu - De la voi am invatat tot ce stiu, si multumesc de sansele acordate.

Krong - Lasa iarba baaaa

Nu va pot mentiona pe toti.

 

Succes all! Eu raman rank 5. http://forum.b-zone.ro/topic/44713-red-dragon-triad-legendelegends/

Multumesc mult pentru ce ai facut pentru mine si pentru aceasta factiune, iti multumesc pentru incurajare!

Te iubesc!REMEMBER DRAGON HEAD M1H41[ZEW]

Link to comment
Share on other sites

@, In 2014 cand am intrat in Red Dragon Triad pentru prima oara, erai lider, dar ai lasat liderul dupa 2 zile si nu ai mai jucat un timp. Am intrat de 2 zile si acum te lasi de joc pentru totdeauna, nab ce esti.... Mult succes cu munca si cu tot ce iti propui, sper sa nu uiti clipele petrecute cu prietenii ''virtuali''. Multa bafta inca o data, mai vorbim pe facebook.

 

@, Multa bafta si tie, ai reusit foarte multe in aceasta factiune, sper ca ai obtinut ce ti-ai dorit. Lv-ul a fost cucerit sub conducerea ta, datorita tie, asta a mai reusit si slade pentru prima oara, acum mult timp. Sper ca ramai rank 5, salpa.

Link to comment
Share on other sites

Ca si in game va urez bafta la toti . Si sa nu uitam de serile frumoase de acum ceva timp . Chiar daca o sa iau ban pe poza asta:))))Conteaza atmosfera din trecut , care nu va mai fi prea curand :* Ultimul meu post pe aceasta comunitate .

sa_mp_010.png

Untitled.jpg

 

 

BAftă slade, ne vedem in constanta.

 

M1h41- doar atât ai scris despre mine :/.

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

..se destrama si factiunea pe care o tot frecventez de prin noiembrie 2014. Au iesit si aud ca o sa iasa toti, de la cei mai vechi, legende pentru mine pana la cei mai noi de care m-am atasat. O sa imi dau si eu demisia doar dupa ce apuc sa il votez pe BigDevil in noua sa functie, deja cred ca stiti ca el este cel mai in masura si o sa fie un bun lider (da, homo), sper ca o sa va fie dor de minusurile mele, ca worst-urile mi le-a furat nemernicu de Tw1st. Sper ca luati si LS-ul acum ca iese taximetristu de slade, de care o sa imi fie foarte dor.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.