Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baaa i-am rupt pe RDT azi i-am nenorocit le-am dat dauna totala adevaru ca sunt slabuti sincer :))))) GSB&PIMPS

Aici este doar o mica monstra din macel: https://www.youtube.com/watch?v=BgVSnx4fOu4&feature=youtu.be

Daca ne punem maintea cred ca ii luam si pe Bratva la fel apoi mergem si in LS:))))

Am fost mafie de top suntem si vom fi intodeauna

Mhm, ce vise umede ai.
Edited by Regenesis
Link to comment
Share on other sites

@, Dă-i mă în banana mea, ăştia fac spawn kill şi suferă, dacă le făceam noi post nu primeau nimic, pe când noi, am primit FW-uri vere, a făcut bladestar reclamaţii :-J.

 

Neaţa tuturor!

Neata si tie ba . :*

Link to comment
Share on other sites

@, Nişte duele ? :))

 

Orcum te faceam :)))) , s-au activat astia pe final atlfel nu imi explic cum coffe ala face + si la duele nu ia hp .. na luni o sa fie mai bine o sa avem membrii noi printre care varamiu :))) si dupa cred ca o sa avem si subleader ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Orcum te faceam :)))) , s-au activat astia pe final atlfel nu imi explic cum coffe ala face + si la duele nu ia hp .. na luni o sa fie mai bine o sa avem membrii noi printre care varamiu :))) si dupa cred ca o sa avem si subleader ;)

 

Nu cred ca s-a activat nimeni , esti tu paleta:)))))

Link to comment
Share on other sites

 

Nu cred ca s-a activat nimeni , esti tu paleta:)))))

Nu ma serios chiar s-au activat pe final daca veneai la war iti venea sa ii injuri , orcum padr3 asta stie prea multe dar orcum o sa piarda turfuri

Link to comment
Share on other sites

Max transmitei felicitari lu sorta ca a luat bacu , drept cadou zi sa-ti faca o gagica si ti-e sa rupi pielita:* :*:*

Salut . Rezisti si tu 3 saptamani in aceasta factiune.?Ca deobicei nu faci prea multi purici in factiuni. Ne auzim maine la war-uri. Cius

Link to comment
Share on other sites

Salut, colegi. Stateam eu ca orfanu la 3 noaptea cand nu aveam ce face, sa masor distant la care bate M4 si Rifle ca sa nu mai consum gloantele aiurea =))

MUr3Daz.png

Astea sunt distantele. Sper ca v-am ajutat (oarecum). Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.