Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutari calduroase la toata lumea. O sa deschid topic'ul "Detalii lider" si o sa vreau ca toata lumea sa isi exprime perioada petrecuta aici, ce nu i-a placut si ce i-a placut cel mai mult. Daca nu exista pareri negative, nu postati. Mi-as dorii ca maine in intervalul orelor 13:00-15:00 sa fiti online sa imi pot tine discursul de ramas bun. Daca nu o sa il apuc, o sa va spun oricum tot inca o data pe forum. Am lasat lider'ul pentru binele factiunii si a lui Slade. O sa raman impreuna cu voi.

 

P.S: Sa fiti online mai deseara. Mi-am refacut windows'ul. A puscat dintr-o data bata'l soarele.

 

 

Edited by AndreiLolzaa
Link to comment
Share on other sites

Neata. Ouf, saptamana viitoare si eu o sa fiu inactiv. Pare rau ca m-am gasit chiar acum dar a fost pe moment hotarata aceasta plecare la mare. Oricum o sa va descurcati chiar si cu atatia inactivi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti. In primul rand imi cer scuze ca nu am facut ce mi-am propus zilele astea, nu mi-a permis timpul nici calculatorul(s-a stricat pentru cei care nu stiau). O sa incep sa va spun, ce voiam sa va spun in joc, acea discutie pe care voi o numeati discurs.

 

Bun, in primul rand vreau sa va multumesc tuturor care ati fost aproape de mine, in special lui Slade si Destema, cat si celor de rank inalt sau incepatori. Ce voiam sa va transmit la plecarea mea e ca :

 

EU, nu mi-am dorit niciodata o mafie cu teritorii si playeri experimentati, mi-am dorit intotdeauna membrii cu cap si un complex linistit, prietenos. Sunt mandru de mine ca am reusit sa creez un anumit mediu, prietenos. Am avut si perioade de glorie, si perioade de declin, unde tin minte, ca, mi-ati fost aproape, atat cei care sunt in prezent aici cat si cei care au plecat cu timpul. Nu am vrut sa scot niste playeri experimentati din voi, am vrut sa scot niste oameni cu un CARACTER si un mediu in care toata lumea care venea/pleca de aici sa fie privita cu respect. Am vrut ca toata mafia sa insemne un singur om, o singura inima, un singur trup si un singur suflet. Respectul nostru de sine ne-a adus perioadele de glorie. Nu am stat niciodata dupa un membru sa il invat, cine a venit aici, a invatat cu timpul tot ce se intampla aici si ce trebuie sa faca. De aceea multi spuneti ca nu m-am implicat la war'uri, am asteptat progrese din partea voastra, membrii sa stie deja ce sa faca la WAR, nu sa se lase ghidati de un 1 lider si un sub-lider, sa va uniti toti intr-un singur cap si sa COOPERATI. Astfel, castigurile vor fi duble. Am spus, am repetat, ca eu, urasc cearta. Urasc sa vad ca membrii mei nu se inteleg. De aceea am incercat sa creez un mediu unit, niste membrii cu cap, cu o mentalitate matura(Si am reusit) nu niste copii rasfatati dupa teritorii. Dupa cum v-am spus. Tot ce am facut aici, ce am creeat aici ma reprezinta, imi reprezinta caracterul meu si reprezinta ce am vrut sa fac eu de fapt, cu o mafie. Eu unul, am fost crescut fara teritorii, si NU m-am uitat la ele ca la un reper. De cand m-am apucat de acest server si am intrat intr-o mafie, mi-am dat seama ca, de fapt, acolo mi-e locul, unde voi sta pe parcursul carierei mele. Tot ce mi-am propus s-a intamplat, am reusit sa creez o ambitie, pe care am dorit sa v-o transmit si voua. Eu am fost, sunt si voi ramane un mafiot. Iar tot ce am invatat, voi transmite. Tot ce am invatat eu, stiti voi acum, poate mai mult decat trebuie, sau chiar mai bine decat mine. Pentru mine, la inceput, ati fost ca niste copii uitati de vazul lumii. Am stiut in acel moment, ca aici mi-e locul. Am invata ca de fapt, pot fii un Dragon adevarat, lucru pe care am vrut sa vi-l transmit si voua.

 

Cat despre sfarsitul carierei mele. Este o perioada grea din cariera mea pe serverul asta, dar, tot ce e frumos are un sfarsit nu? Vreau doar sa stiti, ca ce am facut eu in momentul asta a fost un sacrificiu, pentru voi, am fost ca un tata care s-a sacrificat pentru propria lui familie. Nu e vorba de plictiseala sau de timp, a aparut o problema si am fost nevoit sa il las, ca sa pot lasa functia cuiva sa duca mafia cat se poate de sus, mai bine decat am facut'o eu. De aceea am preferat sa nu impart motivul pentru care am lasat acest lider. Vreau doar sa stiti, ca a fost un sacrificiu, pentru mafie. Iar CINEVA, mi-a permis sa il fac. Ar fi mai multe lucruri de spus, dar acesta a fost un scurt rezumat, nu vreau sa intru in amanunte. Red Dragon Triad a fost, este si va ramane vesnic in inima mea. Eu nu o sa plec din mafia asta doar fortat. Voi m-ati intarit, voi reprezentati ce am facut eu, nu eu. Voi contati ce faceti in continuare. Voi o sa duceti mafia asta mai sus, mai bine decat am facut-o eu sau as fi putut sa o fac. Nu o sa plec de tot, cum v-am spus mai sus. O sa raman rank 5, ca un mit, uitat dupa ceva timp de server. O sa raman un tabloid in acest HQ, la fel cum a facut'o Noway si Mefx.

 

Cu acest discurs o sa pun punct functiei mele de lider. Va iubesc baieti. Si ramaneti puternici si uniti. Aratati-mi ca nu am muncit in zadar.

 

Always a truly Dragon Head.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.