Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata, doar ce m`am trezit si eu din betie :)) si as vrea sa va rog niste lucruri:

  1. Incercati pe cat posibil sa tineti parerile despre noua conducere pentru voi.
  2. Daca vreti sa ii ajutati si pe ei si in PRINCIPAL mafia incercati sa le dati timp pentru a se acomoda cu noua functie.
  3. Trecem printr`o perioada grea de cand era Slade lider, nu e vina lui N.Cristian pentru situatia actuala a mafiei iar cu timpul o sa se vada si rezultatele.

Cam atat am avut de spus. Succes celor care pleaca :* si ne auzim la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Si uite asa te alegi cu block <3.

 

Macar eu nu iau ban pentru coduri si dupa sufar ca un copil de 10 ani, cum ai facut tu :(. Donator? da, si? Care ti-e problema daca ma tine buzunaru? Imi permit sa-mi pun o paine pe masa, sa-mi cumpar haine, sa duc o viata mai mult decat decenta si in acelasi timp sa arunc si banii pe jocuri. Daca tu nu esti la acest nivel e strict problema ta :*.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua baieti ! Sunt noul coleg si cred ca sigur ne vom intelege bine. Am vazut ca sunt numai baieti de treaba aici. Abea astept sa facem treaba la waruri :X .

Link to comment
Share on other sites

Neata! Felicitari pentru 3/4 si gg pentru ban, Cicerone!

Bine ai venit, Aragaz! Ai grija ca aici e "Nabs Zone"!!!

Ai grija la unii ca-s prea buti :))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara , asta e ultimul meu post aici cel putin pentru o perioada . Vreau sa imi iau ramas bun deoarece timpul si activitatile din ultimul timp nu prea imi permite sa mai fiu activ . Felicitari Cristian pentru lider stiu ca nu vei face o treaba buna deci nu iti urez asta , tinkote nu stiu cine e deci nu o sa scriu nimic despre el ,iar pentru restul membrilor va multumesc ca ati fost alaturi de mine in tot acest timp si poate o sa ne mai vedem pe viitor . Aveti grija de voi , va pup si chiar daca am fost rau cateodata am facut totul pentru aceasta mafie si m-am implicat total .Multa bafta

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.