Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, L-am vazut acum 2 ore dar fara subtitrare si calitate de nimic , e smecher

 

Unde l-ai vazut, ai vazut trailer? Ala l-am vazut si eu.

 

Edited by USA HAMERAS STAR
Link to comment
Share on other sites

Stiam ca iLive sta pentru rank 2, sa apara la loguri acolo, si dupaia demisie...

Link to comment
Share on other sites

 

Unde l-ai vazut, ai vazut trailer? Ala l-am vazut si eu.

 

 

Nu trailer filmul tot , da asa e krog eu mi-am dat demisia cand am avut rank 6 ca sa apara la logo si d-astea lasa-te daca nu stii ce vreau sa fac

 

Link to comment
Share on other sites

 

Nu trailer filmul tot , da asa e krog eu mi-am dat demisia cand am avut rank 6 ca sa apara la logo si d-astea lasa-te daca nu stii ce vreau sa fac

 

 

Da e misto tot filmu, bafta live mi-a facut placere sa te cunosc ! Mult noroc in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Hei hei hei, bine v-am gasit! Sunt un nou coleg de al vostru.

Sper sa ne intelegem cat mai bine, sa avem o colaborare buna si sa raman cat mai mult langa voi! :)

O zi buna! :*

 

Welcome ba, sper sa ne intelegem :D

Link to comment
Share on other sites

Va recomand sa incetati cu posturile aiurea in acest topic, deoarece riscati sanctiune si pe forum si pe game. Citit prima pagina a topicului si nu mai faceti post-uri gen: Buna! SALL CF! Welcome ba!! ETC. In caz contrar veti fi sanctionati si topicul inchis! PWP :* Nu uitati maine sedinta!

Link to comment
Share on other sites

@@NUSUNTYBU, Bun venit , cam slabut la war-uri baietii , unii care erau in top acum au ajuns rau de tot , ce se intampla ?

 

Va astept de luni cu forte proaspete , felicitari Pitbull , daca mai stii cand mi-ai facut si post ca te faceam cand eram civil si tu erai in TTB , tot pe la RDT pe la HQ veneai si tot te omoram :))

Edited by Ro Rappa
Link to comment
Share on other sites

Inca 3 ore jumate si incepe sedinta -.- si deja sunt ceva invoiri, sper sa fim cat mai multi, rank 4+ sa prindeti attack la 22;30 sa rupem maine!!.

Va place noul meu signature, xD ? (Apasati pe /spoiler)

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Bafta mai departe! Ai fost un adevarat membru Red Dragon Triad. Ai stat aici in momente bune cat si in momente mai putin bune.

Este adevarat. Asta este generatia de azi. Am 8 ani, imi cumpar CP , infernus, bag codu' si intru la war-uri si sunt mai apreciat decat cineva cu 2+ ani vechime pe server si cu rank 4,5,6 prezent/anterior intr-o factiune .

 

Jos palaria!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, sa prindeti attack.Darren nu inteleg pt ce ai facut la Pimps te asteptai la Felicitari?Ori esti supremul cu rank 4.

Postati videoclipul

Link to comment
Share on other sites

  • Salutare RDT, dupa cum stiti maine o sa avem 4 waruri si doresc prezenta maxima deoarece vreau sa castigam toate warurile si cred ca si voi va doriti sau vreti asta.

  • Cine lipseste o sa fie sanctionat cu FW.

Doar cei cu motive bine intemeiate o sa fie invoiti. Va rog sa nu lipsiti aiurea, sa veniti la waruri, cum eu si M1H41 putem veni la fel puteti face si voi.

Cine a intrat aici si nu are timp de war este rugat sa isi de-a demisia deoarece avem nevoie de playeri activi.

Am observat ca avem o problema la cererea si vanzarea armelor la war, cei care cer arme sunt rugati sa spuna si id-ul altfel nu o sa primeasca arme in cazul in care nu primiti arme sunteti rugati sa faceti SS si sa dati PM liderului/subliderului.

Vreau neaparat sa castigam warurile de maine, mai ales atacurile deoarece sunt niste turfuri foarte importante pe care nu ne permitem sa le pierdem asa ca mare atentie si mare ascultare.

Va doresc o dimineata frumoasa, numai bine!

Edited by PIttbulL07 B0T
Link to comment
Share on other sites

@@BigDevil ZuZ

Multumesc foarte mult pentru cuvintele tale.

Se pare ca nu am fost lasat sa plec, lucru care doar mi-a adancit rana din suflet. RDT nu se mai afla in inima mea si nu as ramane cu resentimente daca as pleca.

 

Toti copiii adunati,

se dau smecheri si magnati.

Cu vechime 5-3 zile,

isi bat rau **** de tine.

(Darren 2015)

Link to comment
Share on other sites

@@BigDevil ZuZ

Multumesc foarte mult pentru cuvintele tale.

Se pare ca nu am fost lasat sa plec, lucru care doar mi-a adancit rana din suflet. RDT nu se mai afla in inima mea si nu as ramane cu resentimente daca as pleca.

 

Toti copiii adunati,

se dau smecheri si magnati.

Cu vechime 5-3 zile,

isi bat rau **** de tine.

(Darren 2015)

 

Mnah, totusi sunt uni care te respecta... Mai bine ramai.. cei care nu inteleg ca esti un membru de treaba, lasai in pacea lor, nu te pune cu ei...

 

Link to comment
Share on other sites

Doamne ba nu mai prind loc!!!! Stau de jumatate de ora!!

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.