Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Plictiseala in gameee, macar am dat un rob, + un /pickpocket pe pd-ul care ne astepta la rob :D, a si murit =].

 

Daca dati rob, sa aveti si pick pocket, ca sa furati $ de la cops.

Link to comment
Share on other sites

N'seară RDT poate in seara asta face un new update.. parca prea multe crash-uri se provoacă de la tiky.

M1h41 la faction reports sunt pe locu' 1 de 2 săptămâni si la last tu esti pe locu' 2 :*

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

Neata baietii, e prea ok pentru mine, am luat deja vacanta, mai am examenele si e viataaa <3

Voi ce faceti?

Eo deabia ce m-am trezit, gg. Succes la examene!

Ma apuc imediat de /pickpocket ;<.

 

Link to comment
Share on other sites

Mersiii, si eu ma bag, sa mai fac niste $$

 

eh, spameru-le, numa pe tine te vad pe aci si pe mine :*, hai sa facem pagini la greu.

Am facut ogramada de $ din ciordales, la sk2, e bun jobu' si amuzant.

Link to comment
Share on other sites

 

eh, spameru-le, numa pe tine te vad pe aci si pe mine :*, hai sa facem pagini la greu.

Am facut ogramada de $ din ciordales, la sk2, e bun jobu' si amuzant.

 

De ce, ce e in + la skill2?

Link to comment
Share on other sites

De ce, ce e in + la skill2?

 

Rata de a "Ciordi" e de 50, la sk1 e de 30, sk2 50, sk3 65, sk4 80 si 5 100.

 

Si de la sk2 iti da 600$ nu 500, si la 3 da 700$ si de la 2 pana la 3 e la fel' ca la 1 spre 2.

 

De la skill 5 e calumea, le furi 1k cu rata maxima :D.

Link to comment
Share on other sites

 

Rata de a "Ciordi" e de 50, la sk1 e de 30, sk2 50, sk3 65, sk4 80 si 5 100.

 

Si de la sk2 iti da 600$ nu 500, si la 3 da 700$ si de la 2 pana la 3 e la fel' ca la 1 spre 2.

 

De la skill 5 e calumea, le furi 1k cu rata maxima :D.

 

E bine rau

Tre sa repar gtau sa fac skill

Link to comment
Share on other sites

Salut seicilor, sa vedem cine ia bestu de acum.

Salut Nelson mondialu'

Tot eo o să iau best-uri:* sapt. Care vine, m1h41 nu mai primeste nici 1 kill, Noapte Buna RDT!

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

Diezle azi s-ar putea sa fie ziua ta norocoasa, nu cred ca voi putea ajunge asa ca vreau sa ascultati de rank 4+, defapt nu vreau, va cer, in caz contrar se va lasa cu sanctiuni.

 

EDIT: @UsuQue citeste prima pagina, daca mai faci post-uri de genul acesta vei primi FW in Game.

Edited by M 1 H 4 1 ZEW
Link to comment
Share on other sites

Diezle azi s-ar putea sa fie ziua ta norocoasa, nu cred ca voi putea ajunge asa ca vreau sa ascultati de rank 4+, defapt nu vreau, va cer, in caz contrar se va lasa cu sanctiuni.

 

EDIT: @UsuQue citeste prima pagina, daca mai faci post-uri de genul acesta vei primi FW in Game.

 

Stai lin, ca si chiar daca intrai tot nu luai best :************** pentru ca nu!Nu mai ai ce fura!Muhaha!.

 

Pacat ca au fost lost.. Am avut o zi neagra se pare.. of, naspa, ne revenim de maine, asta e, toti ne facem nervi cand pierdem, dar asta este, conteaza sa ramanem uniti, si sa ii furam best-uri lu' M1h41, asa cum ne fura el noua! Cel putin mie, mi-a furat 2!!!

 

Ba m1h41, vezi ca fac maine dimineata EV. WAR, in seara asta nu poT, ca nu prea am timp, dar ti-o fac maine.

 

Noapte buna RDT, ne vedem maine, sper ca maine sa fiti si voi MAI ACTIVI, SI MAI ACTIVI,Si mai activi, si mai pe turf!!!Bafta boys, c ya la war-uri, maine vin si eo mai devreme :*.

Maine sa castigam si noi!Vreau sa ii fur best-urile lu' m1h41.

 

Edit: Maine dimineata, fac ev.war.

Edited by diezLLe 07
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.