Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va urez succes, mi-a facut placere sa va am ca adversari pana acum si de acum inainte. Am un respect fata de fostul vostru lider, BigDevil. A tinut steagul sus indiferent de situatie, un adevarat leader si nu un tradator. Felicitari Alex pentru functie, ai grija ce faci. "Cu rabdarea treci si marea".

Link to comment
Share on other sites

Bravo bai alex. Mai stii ce iti spuneam pe skipe? Ba cat mai stai in red dragon? Mai iei si tu lider? Bravo, bravo, bravo. Red Dragon mereu a fost o familie unde s-au legat prietenii. Esti ultimu din aceasta veche familie, tine bine de functie si nu uite... Mereu cu capul sus ! Cum am ajutat si pe altii, te voi ajuta si pe tine, sa te ridici !

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

Felicitari, Doud! Chiar meriti lider! Esti un veteran, un adevarat membru RDT. Ai stat aici la bine si la greu, nu ai parasit mafia, asta insemna sa fii mafiot. Tu meritai cel mai mult sa iei lider, meritai chiar si mai mult decat mine. Sper sa faci treaba buna, eu am recladit factiunea si am facut un colectiv unit, acum tu trebuie sa cuceresti. Voi mai sta alaturi de tine 1-2 saptamani in care poti sa ma intrebi orice legat de functia ta noua, te voi ajuta cu placere.

 

 

Fight and Win Like a Brave Man!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari, Doud! Chiar meriti lider! Esti un veteran, un adevarat membru RDT. Ai stat aici la bine si la greu, nu ai parasit mafia, asta insemna sa fii mafiot. Tu meritai cel mai mult sa iei lider, meritai chiar si mai mult decat mine. Sper sa faci treaba buna, eu am recladit factiunea si am facut un colectiv unit, acum tu trebuie sa cuceresti. Voi mai sta alaturi de tine 1-2 saptamani in care poti sa ma intrebi orice legat de functia ta noua, te voi ajuta cu placere.

 

 

Fight and Win Like a Brave Man!

 

 

,,Tu trebuie sa cuceresti'', o zici de parca ar bate din palme si gata - LV ROSU.

 

DOUD nu te baza numai pe turfuri, incearca sa faci membri sa se inteleaga unul pe altu, sa nu stea sa faca spam cu: ,,Dami M4'', ci sa dea arma, iar cel care a primit sa o dea imediat back, fara sa ii mai spuna respectivul. Asta inseamna o adevarata echipa, iar daca aceasta se intampla vor veni si turfurile de la sine!!

 

Felicitari! Meriti functia! De tine mi-a fost cel mai frica la votul din care am iesit eu lider. Vezi ce faci!

Link to comment
Share on other sites

Salutare , din cate vedeti eu sunt noul sublider . Sper sa ne intelegem si sa cucerim orasul LV , am sa va rog sa veniti la warr-uri pentru ca e destul de greu acum cu SP , nu vreau sa avem doar HQ-ul , vreau sa avem totul . Daca ve-ti fi activi totul va merge bine . Merci Alex ! :*

Edited by Cosmin20
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.