Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru HQ-ul castigat, insa, sa nu o luati in cap. I-am dominat pe HQ, nu se stie ce o sa facem pe celelalte turf-uri. Eu incerc sa dau atack, la fel sa faca si ceilalti membrii rank 4+. Lasati rambo-ul, pls.

Edited by AT VAMPIRe
Link to comment
Share on other sites

Nu spuneti "hop!" pana nu ati sarit gardul. Nu va culcati pe o ureche doar ca SP au jucat prost ieri la war. Pot oricand sa revina in forta! Ceea ce cer de la voi e sa fiti cat mai activi, daca ati fi la fel de activi ca si ieri totul ar decurge foarte usor pentru noi si sa ascultati de conducere, de organizarea la war. Lasati rambo-ul, cea mai mare parte din voi care se duc rambo nu se duc strategic, intra in ei ca sarma prin branza si nu faceti nimic, din contra, trageti factiunea in jos. Daca tot va duceti rambo, duceti-va cu cap, nu ca oile! Totusi, mi se pare cam cea mai proasta decizie sa intrati in ei atunci cand noi ii batem radical la influenta.

 

Va astept la ora 19:55 in HQ pentru disputarea warurilor, vreau prezenta ca aseara!

Link to comment
Share on other sites

Evidenta pentru amenzi a fost postata, aveti 24 de ore sa o platiti si sa postati in topic, altfel veti fi sanctionati cu FW pentru neplata.

 

M-ati dezamagit profund, imi pare rau sa va spun. Nu conteaza cat de dragi imi sunteti sau cat de mult tin la voi, va voi sanctiona foarte drastic pentru ca altfel nu se poate. V-ati luat-o in cap si nu e bine. Orice membru din acest gang are sanse egale sa fie sanctionat cu FW.

Mai vreau sa spun ca am putini membrii care pot avea incredere si care pot avea o cariera frumoasa aici, restul ar trebuii sa-si dea demisiile altfel ii voi umple de sanctiuni.

Edited by ph AlexDOUD rTn
Link to comment
Share on other sites

Off... mai repede cu vancata asta ....

 

Winter is coming. LV rosu actualization

Ce zici? In vacanta revenim si noi sa ajutam??

 

Te inteleg Andrey... si eu sunt la fel.

Link to comment
Share on other sites

@@BigDevil ZuZ,@@AndreyCiubotariu, @,

A venit valul de legende cu un post pe la topicul asta :)) Ce faceti bai, voi cum o mai duceti? Dupa cum vedeti, cred ca este clar cum o ducem noi.

 

Greu cu liceulll.... Fizica mamei ei. In rest o duc super bine. Ma gandesc sa revin in vacanta de iarna in LV. Acum sa vad... nu vreau sa peomit aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, postez si eu pe aici dupa ceva timp... :)) @AndreyCiubotariu ce planuri aveti, si mie nu imi spuneti? Ar merge o revenire asa, cu ocazia sarbatorilor de iarna, acuma depinde si de timpul liber... Dar in principal, imi place ideea! Pe langa asta, cum o mai duceti in rest?

 

(Scuze de post, 95% dintre voi nu ma cunoasteti, dar v-as ruga sa nu dati report)

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.