Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

, La multi ani in primul rand.

-Ai spus bine, trebuie sa tinem de cladirea rosie.. insa uni nu inteleg si stau pe jos, se duc rambo. Lasa, azi il luam.

 

VA REAMINTESC: Cine are de platit o amenda sa se uite in topicul "Evidenta war", apoi sa posteze in topicul "Cash/Sei".

Cine nu plateste in 48h primeste Faction Warn (FW)

Link to comment
Share on other sites

Salut, acesta este primul meu post pe aici, bine in afara de " Amenzi " =]]

@, La multi ani! :)

Mersi :*, sper sa castigam war-urile baieti si sa terminam saptamana frumos !

Edited by CK BMB
Link to comment
Share on other sites

Hai noroc.

 

In seara asta nu voi fi prezent la waruri, am prea multa treaba ca sa vin. Mare atentie ce faceti si mare atentie la ce tot indruga conducerea factiunii pe f ca ei nu vorbesc degeaba! Daca ii ascultati warurile sunt castigate!

Link to comment
Share on other sites

@AlleX13b, Alex, bravo. Dai super bine, daca am fi toti asa... ce bine ar fii =)) !

, Ba da, vii la war !

 

 

Cine mai are de platit o amenda sa se uite aici si sa o plaateasca tot in topicul ala cat mai repede.

http://forum.b-zone.ro/topic/93480-red-dragon-triad-seifcash-deposit/?p=4789866

Edited by AIM BlasT TARZAN
Link to comment
Share on other sites

Deci azi avem iar warr pe HQ. Pentru inceput sper ca o sa fim ca ieri sau chiar mai multi si stam pe HQ cu TOTII sa vedem unde se duc ei. Daca o sa avem influenta, stam pe HQ si intra ei in noi, daca nu avem influenta si pleaca la gara, intram toti in ei dupa cum am desenat in imagine: *Mergeti pe langa PODUL din DREAPTA pe unde este linia rosie si va strangeti cu totii in spate la hangare si le dam clear.

IMAGINE: ifpDCFi.png

Link to comment
Share on other sites

Ideea lui Twist este buna, doar ca meh.. unii nu asculta de cei cu rank 4+ la final au avansat in noi, trebuia sa ne urcam pe hq si sa vina ei in noi si le dadeam clear de pe hq, TTB si-au luat HQ si noi am fi putut daca altii nu s-ar fi crezut " zei " si sa se duca rambo

Sper ca maine sa fim 27-28+ on si sa luam hq, cand vedeti ca avem infulenta nu va mai duceti ca nabii in ei, stati sus pe hq si lasatii pe ei sa vina in noi, dar daca eu zic asta pe /f nu ma ia nimeni in considerare ca meh sunt rank 1.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, se pare ca activitatea mea in aceasta factiune a luat sfarsit. Scopul meu a fost unul, sa cucerim LV, pacat ca l-am indeplinit doar pe jumatate. Am tinut la voi. Unii sunteti niste inapti, dar asta e, nu ne nastem invatati. Va urez succes mai departe. Si niciodata sa nu ii reprosati lui Alex, el a facut si face tot ce poate pentru factiune, ajutati-l si incurajati-l. Va salut pe toti dragonii mei :* Remember Red Pole Dyablox.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.