Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, nu fi dus cu capu' ca te castrez! Cum dreq sa ma bucur pentru banul tau? Poate ca ne-am mai luat noi in clanta de pe contu' tau Kenji dar nu-i bai, nu stiu daca o sa mai fiu aici cand o sa revii tu, dar te astept din nou pe server.

Link to comment
Share on other sites

Chiar nimeni nu se mai ocupa de aceasta factiune?De ce de Luni (01/02/2016) nu mai avem waruri?Care este motivul?

Daca in urmatoarea saptamana nu vom avea waruri active si membrii putini la ele, imi voi posta demisia, nu se poate asa.

 

Edited by UraganX AIM Jr
Link to comment
Share on other sites

A iesit BlasT, nu se observa? Daca nu dadeam eu cu Little attack-uri nu da nimeni, acuma ca am iesit si eu, Little da doar cand isi aminteste. Infine.

 

Sper sa revin cat mai repede, acuma mai stau putin si iau unban. Insa mai stau 2 zile ca l-am injurat pe SpLLiFF pe skype si imi da ban pentru Insulte staff.

Asa daca mai stau 2 zile, dovezile expira.

 

Sper sa pun mafia pe picioare cand o sa revin.

 

Trebuie sa profitam de faptul ca Southern Pimps sunt la pamant, au iesit membrii de baza. Sunt doar palete acuma, nu mai este asa greu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza de SP oricum 1 vs 1 le dau 3/3 ca popa deci palete toata ziua, daca nu se va schimba factiunea pana pe 10/02/2016 cred ca o sa ies, si la asta ma refer la seriozitate, nu ca intrii la war doar sa iei niste $$ pentru ca ai castigat sau pierdut si dupa dai /q. Trebuie implicare daca vrem 24 turfs pe LV sa-l facem rosu, sper ca Doud sa revina pana maine si sa ne dam silinta, daca nu sa vedem cine va fi noul lider al factiunii si daca poate face ceva din mafia asta ca daca nu.. o sa ne transformam in RED TAXI TRIAD, am venit aici sa ajut, ca in orice alt gang, dar daca nu ai cu cine asta e, si la war suntem 22-24 maxim 26 cu 37 de membrii in factiune, stai frate putin, cum vine asta? Unde sunt restu de 9-10-11 playeri? Adica ei tin locurile ocupate? Serios?! Si trebuiesc multe facute, antrenamente in fiecare saptamana, sedinte, evidenta la war in fiecare seara.. dar e greu, inteleg.

Link to comment
Share on other sites

1. Numai dati ma attack aiurea in LS / SF , nu va treziti aiurea asa sa dati attack , daca vreti sa faceti o treaba dati in LV in pana mea.

@, 2 . Ma strofocam mai mult daca aveam cu cine . Cand intra la warr jumatate din mafie eu nu stau sa-mi bat capu' degeaba , mi l-am batut destul pana acum . Degeaba zici ca dadeati attack-uri daca n-au avut un rezultat pozitiv .

Edited by Ragnar C
Link to comment
Share on other sites

Baieti, castigam in seara asta?Acum avem si moralul ridicat dupa castigul de aseara in fata celor de la Southerm Pimps asa ca, degeaba ne ataca cei de la Verdant Family pe HQ, ei pana vin, noi ne asezam si ii putem dobori, iar la SP le vom face fata si in seara asta.

 

 

HAI CU #LVROSU!!!

Link to comment
Share on other sites

Dupa demisia lui AlexDouD (daca e adevarat) eu zic sa alegem un lider inteligent din punct de vedere statistic, veti zice despre mine ca: 'Ba asta e tot cu statisticile lui', da, eu sunt cu statisticile mele, pentru ca doar cu ajutorul lor castigam, daca mergem ca maimutele la banane nu facem nimic, pentru prima data fac anuntul ca il voi sustine pe @@Ragnar insa voi fi bucuros daca va castiga si @@coolio, asa ca, sa castige cel mai bun.

 

 

Neata RDT, ce mai faceti?Sunteti inactivi rau aici, postati mai des.

Link to comment
Share on other sites

Salut , da, din cate ati auzit se va alege un lider nou zilele astea , nu stiu exact cand . Va rog sa votati pe cine credeti voi , prieteni sau cineva sa faca treaba , eu nu va "cumpar" votul , nu stau sa ma milogesc , nu e frumos si nici sanatos pentru aceasta mafie . In concluzie va rog sa decideti voi , nu va lasati influentati si sper sa votati pe cel care v-a placut cel mai mult ! O zi buna in continuare !

Link to comment
Share on other sites

@, inca nu mi-am postat demisia, scapi imediat de mine nu e problema.

 

Baieti, in cursul zilei de azi imi voi posta demisia din cauza unor motive perfect normale. Voi detalia motivul demisiei si toate celelalte chestii intr-un post tot aici la discutii un pic mai incolo. Voi ramane rank 5 pe o perioada nedeterminata de timp pentru a indruma noul lider si sa ii fac primii pasi mai usori, pentru ca mie la inceput mi-a fost foarte greu si stiu cum e.

 

Imediat vine si "romanul" din postul meu de la discutii, stati flexate! :))

Link to comment
Share on other sites

@, era si timpul, imi amintesc cand am intrat prima data amandoi, eu iesind la rank 3, reintrand abia cand tu ai fost promovat la rank 5, spre surprinderea mea, eu am fost lider inainte ta, deci mi-ai fost si coleg, si membru, iar acum cateva saptamani am condus amandoi RDT-ul, reusind sa iti intemeiem un record propriu de 12 turfuri, nu sunt multe, dar sunt suficiente, pe mine oricum nu reusesti sa ma intreci (*narcisist*). Ba eu zic ca e timpul sa mai iei si tu o pauza...

 

Aviz membrilor: Nu votati pe pile sau prietenii, votati-l pe cel care credeti ca va aduce membri, va coordona si va face mediul in factiune cat mai placut si linistit. Ma gandesc sa ma reintorc si eu... Dar decizia nu e inca definitivata.

Link to comment
Share on other sites

@, nu vreau sa demisionezi, insa stii si tu bine ca e bine sa renunti la lider, nu pentru binele nostru, ci pentru binele factiunii, conduci bine insa ai o activitate foarte slaba, ceea ce ne face si pe noi sa ne intrebam: ''oare de ce?'', mie sincer, chiar imi place cum ai condus, am avut noi mici certuri asa insa sper ca ai trecut cu bine peste asta, eu am facut-o :))

 

@, pentru ce?Vreau eu, 3 lei iti dau :))

Link to comment
Share on other sites

Postez asta aici pentru ca sunt smecher si mersi Alex te pup si Mihaita tata sa-ti dea Dumnezeu sanatate si Maicuta Domnului vino aici inapoi ca dragonii astia musca din noi,ne-au spart hotii si HQ si mi-au furat salba cu giuvaieri,lasa ca te prind eu Cornelus stiu ca tu ai fost.

P.S:Nu am fumat iarba,am fumat patrunjel de la Tanti Ninica care mai are putin si moare si ea saraca dar asa e viata merge inainte cum zice si Mihai Traistariu.

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.