Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va salut pe toti.Mi-a facut placere sa colaboram impreuna,unii chiar meritati respect,pentru faptul ca m-ati ajutat prin prezenta la waruri si ati incercat sa ma imbunati in momentele grele.Nu am mai putut rezista,datorita unor membrii care,din punctul meu de vedere nu au ce cauta in aceasta mafie.Imi pare rau,poate in viitorul apropiat o sa ma intorc,nu se stie niciodata.Nu am facut-o din razbunare sau din rautate,doar ca pur si simplu nu ma mai regaseam in aceasta mafie.Ascultati de Ragnar ca este un baiat bun,se ocupa foarte mult de factiune si pentru asta merita respectat.

Link to comment
Share on other sites

@@nerfedx, Ca o mică paranteză. Câte fps-uri ai? Eu zic să încerci un tymecic şi să vezi dacă cresc fps-urile sau rămân la fel. Şi eu aveam PC slăbuţ înainte şi jucam cu 20-30 fps-uri şi tot veneam la waruri, făceam +, am luat best-uri.. am fost lider / sublider. =))

Link to comment
Share on other sites

Bai valorosilor bai, da' vad ca RDT o duce bine la top gangsters. Aici se vede valoarea.

 

Doud, Andrey, M1H41, Maxim., maxtr3me,JJamalL, diezlle, ragnar sunt pe prima pagina..

 

Sa nu mai vorbesc de mine care nu mai joc din Septembrie, probabil eram in top 3 ( ma dau mare )

 

Post-scriptum: Imi place cum evoluati. Cosmine, faci o treaba buna, avand in vedere numarul de turfs pe care-l detineti si colectivul unit pe care-l aveti.

Desi nu aveti mult, 4 turfs, sa stiti ca o duceti bine, deoarece, per total, in recenta istorie RDT, numarul mediu de turfs a fost 5, deci, o duceti bine, in plus, colectivul e bunicel, si stii bine, Cosmine, ca Red Dragon Triad a fost si va fii mereu o familie unita si sper sa menti acest spirit in continuare.

 

Alt Post-scriptum: Ar fi trebuit ca la avatar, pe fundal, in loc de steagul Sua sa fie emblema RDT, meh, nu le am eu cu photoshop.

 

 

Edited by BigDevil Zuz
Link to comment
Share on other sites

@@AIM LittleOwn,Chiar.. faza aia a fost cea mai frumoasă a warului. :)) Eu, tu, Serban, Gorx, dbkaly dacă nu mă înşel.. :-? de la 0-1 la 4-1. Bine.. îmi furarăţi, vă furai.. :))

 

sa-mp-497.png

 

Ba, noi doi am facut tot, aia 2 erau de umplutura, eu acolo de la 1-1, am facut 11-2 :))

 

 

Edited by AIM LittleOwn
Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.