Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Greu e să nu te enervezi când îți fură o dată, de două ori, de "n" ori :)). Mă bucur că a fost win, că de altfel îmi dădeam rage. Seară faină băieții !

Link to comment
Share on other sites

Kelton add new avatar , ca baiatu :D

 

Link to comment
Share on other sites

Salut. Nu mi se pare normal chestia cu fw pentru arme. Din moment ce nu ii cer, nici nu o sa ii ofer( vorbesc la general ). Daca tot sunteti asa de revoltati puneti mana, faceti skill 5 si sunteti pe cont propriu!

Diseara avem war interesant unde se face + foarte usor. Daca ma ascultati putem castiga !

Link to comment
Share on other sites

@@AndreyCiubotariu, La faza cu skill 5, nu prea sunt de acord cu tine, adică.. Suntem un grup, trebuie să ne ajutăm, dar se pare că aici e o problemă legat de cooperare.. Diseară vedem ce poate să facă Kappa si snR .. Ne vedem diseară, am tăiat-o la repetiții. baftă :*

Link to comment
Share on other sites

@@AndreyCiubotariu, la faza cu arme , te inseli si eu am skill 5 si le ofer arme , ma cert mereu cu ei , sa spuna idu , ca eu nu am nimic inpotriva , nu m-a nascut mama rank3+ sa am m4 , si cum am fost si eu 1,2 si nu am avut skill 5 la arme , ceream si eu , insa la faza cu war-ul iti dau ce-a mai mare dreptate , dar din pacate nu pot ajunge

Link to comment
Share on other sites

Salutare băieți ! Nu prea mi-a plăcut cum v-ați descurcat în seara asta.. Ok, poate ați avut o zi proastă, dar de ciudă îmi împingeți mașina din față să fiu omorât? Am zis, hai că păstrez în mine, dar a fost urât.. Nu vreau să dau nume, dar nu am auzit scuze din "gura" acestuia..Oricum, vreau să văd că evoluați încetul cu încetul.. Probabil ați observat că TTB s-a expus pe tot LV-ul aproape, iar noi stăm cu turf de la HQ, unde pierdem o rundă în fața celor din Southern.. Nu o luați niciunul în nume de rău, doar că vreau să fiți mai organizați, să gândiți înainte să intrați în ei ca rambo cu deagle.. O seară plăcută vă doresc !

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.