Jump to content

Red Dragon Triad - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, AIM ROOBERTS said:

usor ma nebunaticule

 

mars =))))))

vezi ca sapt viitoare plec, nu ma mai vezi pana in septembrie

Adica ?

Link to comment
Share on other sites

AICI IL AVETI PE BOMBARDIERU, SEFUL BANILOR, CAMATARUL SI "BELEAUA" ASA CUM II PLACE SA I SE SPUNA: DRUXLER.

CEL IN MOV ESTE EL (POZA DE PROFIL=CEA MAI RECENTA)

aETHMFv.jpgN55Nums.jpg0h8nGfm.jpg

https://www.facebook.com/epurescu.ionut.7?lst=100003339029038%3A100006291013471%3A1499376453

Si dovada bineinteles:

naKc36R.png

Ele sunt fetele rele, smecherii serverului, bazatii din spatele tastaturii, cei care ne injura si-si bat putulica de toti.

DRUXLER, boss-ule, ai depasit suta de kile?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu frate, n-am depasit-o,sunt mandru ca am fani aici,ca se intereseaza de mine si de viata mea si nu se intereseaza de viata proprie.Daca nu sunt perfect nu e problema ta frate,uita-te mai intai la tine si dupa vorbeste despre altii.Atat am avut de zic,vezi ce faci frate ca esti bine rau.Salut RDT.

Si pozele alea sunt vechii,spre cultura ta generala.

Link to comment
Share on other sites

Cristian urat din partea ta sa te iei asa de el,fiecare este cum l-a lasat Dumnezeu,si a raspuns aici pentru ca nu e bataia de joc a nimanui+ ca mai sunt baieti care nu fac parte din rdt si posteaza aici aiurea

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HG JACKUS said:

,fiecare este cum l-a lasat Dumnezeu,

Fiecare e cum l-ai lasat tu, adica :)) Glm, da serios, nu vad rostu sa aruncati cu noroi pentru niste pixeli colorati :D

Link to comment
Share on other sites

On 09.07.2017 at 4:27 AM, Askhanar said:

Lăsa ba oamenii in pace urâtule, ho calm, ca degeaba te duci avispa sau sublider in păsărică, te bate Roberts cu buzele legate la spate. Pup.

 

Te bat cu el cu tot :)) Terminati treaba pe 4 si stai acolo ca stai bine.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, AIM SylvyuGoogle YAMAN said:

Pe fiecare admin in parte il doare-n pl de ce se intampla. Orice adversar pe unde te prinde, iti da 3/3. Pai du-te-n pl mea de jucator ca daca facem duel 1 la 1 corect, iti scade deagle-ul din mana.

 

Am suportat destul toate cacaturile de acolo de sus. Zeii astia cu v2, v3 si vPLmea ce mai vreti voi, pentru mine sunteti niste inferiori.

 

Va salut pe toti d-aici si succes. Imi pare rau.

Stai calm frate nu trebuie sa te enervezi, nu ai ce sa le faci. Daca adminii nu isi fac treaba cine sa o faca? Degeaba filmezi la war ca se gaseste un motiv sa nu primeasca nimic. Pur si simplu joaca de distractie, numai iti bate capu' cu toti.

 

Mai ales la warul cu GSB, ei dau secunda cu m4... ce sa le faci. Asta e mergem inainte.

Link to comment
Share on other sites

Adminii dau bann doar celor cu troll si airbrack, a, si kick pentru /ad sau AFK, in rest, sunt praf, nu misca unu nimic in afara de Lier si Gold.

Cand vezi cum oamenii dau secunda de la 80 de metrii nu mai ai chef de nimic, il inteleg perfect pe Google.

Degeaba banezi tu unu, ca baietii din "echipa magica", zis secunda au alte 20 de conturi de pe care sa-ti strice jocul.

Nimeni nu sta sa verifice ip-urile sau sa dea interdictii.

P.S: https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/36231

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, AT CRistian said:

Adminii dau bann doar celor cu troll si airbrack, a, si kick pentru /ad sau AFK, in rest, sunt praf, nu misca unu nimic in afara de Lier si Gold.

Cand vezi cum oamenii dau secunda de la 80 de metrii nu mai ai chef de nimic, il inteleg perfect pe Google.

Degeaba banezi tu unu, ca baietii din "echipa magica", zis secunda au alte 20 de conturi de pe care sa-ti strice jocul.

Nimeni nu sta sa verifice ip-urile sau sa dea interdictii.

P.S: https://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/36231

 

+ tibi

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate,sunt multi care sunt prezenti la fiecare war si altii tin locul aiurea,daca ar fi sanctionati cred ca s-ar trezi la realitate,cu toate ca aia din gsb sunt niste palete ei vin la war,din 36 de membrii 30 vin pe turf la noi din 37 abia ajungi 20 pe turf cu toate ca sunt conectati 29

Link to comment
Share on other sites

  • E D U locked this topic
  • E D U unlocked this topic
  • ANDREY. unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.