Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu ma duc afara , nu are rost sa imi fac nervi din cauza unui joc. Daca ii dai unui om un deget , iti ia toata mana , asa si cu cererile de inactivitate. Uite unde se ajunge , sa nu avem oameni sa umplem 2 masini :-J La cereri de inactivitate se vede cine sunt clienti fideli :-J :-J Sunt oameni care vin la fiecare war , si sunt oameni pe care nu i-am vazut la un war in viata mea :-J

Link to comment
Share on other sites

Eu ma duc afara , nu are rost sa imi fac nervi din cauza unui joc. Daca ii dai unui om un deget , iti ia toata mana , asa si cu cererile de inactivitate. Uite unde se ajunge , sa nu avem oameni sa umplem 2 masini :-J La cereri de inactivitate se vede cine sunt clienti fideli :-J :-J Sunt oameni care vin la fiecare war , si sunt oameni pe care nu i-am vazut la un war in viata mea :-J

Nu stiu de ce iti faci nervi....am pierdut niste zone pe care le luam inapoi..asta e,nici eu nu am vazut multi la war dar asta e daca le permite,sa le permita in continuare.

Lasai sa iei si ei niste zone...

Edited by D A R I U S
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de astazi baietii.

Nu e nimic ca am pierdut cate ceva, am fost putini asta a fost "defectul", eu a trebuit sa plec si am iesit pe la 19.

O sa schimbam cateva reguli in ceea ce implica "Cereri de invoire", discutam mai multe la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de astazi baietii.

Nu e nimic ca am pierdut cate ceva, am fost putini asta a fost "defectul", eu a trebuit sa plec si am iesit pe la 19.

O sa schimbam cateva reguli in ceea ce implica "Cereri de invoire", discutam mai multe la sedinta.

 

 

http://imgur.com/zutOBqQ,3AF6XNL,Yc1k1An

 

Unii dintre voi sunteti aici doar ca sa ocupati un loc in mafie.

De fiecare data la "Invoiri activitati" sunt cam aceleasi persoane :(

De ce aplicati in mafie daca nu aveti timp de war-uri?

 

Imi place sa cred ca nu despre mine vorbesti.

 

# scuze bitchachos, saptamana cu inventare la serviciu si multe porcarii. :)

Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna am iesit si eu ne vedem maine cand vin de la scoala.

Link to comment
Share on other sites

Am fost la 3 sau 4. Am avut treaba si-am intrat abia la 8 si ceva.

Nu m-am referit la war-urile de azi.... sunt unii care au cereri luni , miercuri , vineri :))

Ti se intampla intr-o zi sau saptamana sa nu poti veni la war , asta e , dar la unii se intampla ceva de fiecare data.

Link to comment
Share on other sites

Salutari Bratva, Mi-a fost dor de voi >:D<<'> Am revenit si eu in-game.. mi-am rezolvat problemele si totul e ok acuma ;) Ne auzim in joc :) Va pup :*

 

Salutare rusilor!!!

Se pare ca e ultimu post aici , bafta tuturor mai departe / Multumesc Niel , Marco , Rieker ....

 

Imi pare rau :| Multa bafta:) Sper sa ne mai intalnim, mai ales dupa ce ne rezolvam problemle, si vom avea toti mai mult timp-liber :) Bafta..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.