Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Saturday and Sunday in this week I'll be afk in game I have to do somethings in real life but I'm lucky because I'll be free at monday for the meeting so I'll be in it :D

 

Noapte buna

Edited by TrNA
Link to comment
Share on other sites

Mno, noapte buna. Chiar daca am luat rank down, n-are nimic.. dar cand toata lumea vad ca se da prieten cu tine si dupa ce ai facut o greseala sau de la un turf, trimit pm-uri in prostie, plangandu-se.. cred ca le-au murit omuletu din gat de la cat au tipat ca nu si-ai indeplinit visul, ma rog.. nu dau atentie la oameni fara caracter.

Link to comment
Share on other sites

neata , M-am trezit si eu ce faceti?

Cine da rob pe la 2-3?

vorbim in joc

Mno, noapte buna. Chiar daca am luat rank down, n-are nimic.. dar cand toata lumea vad ca se da prieten cu tine si dupa ce ai facut o greseala sau de la un turf, trimit pm-uri in prostie, plangandu-se.. cred ca le-au murit omuletu din gat de la cat au tipat ca nu si-ai indeplinit visul, ma rog.. nu dau atentie la oameni fara caracter.

Nu mai te supara pe colegi poate nu ei au dat PM, daca chiar RDT au dat? De unde sti.

Scuze ca ma bag.

 

 

Windows 8.1 Pro Profesona :X:D

Edited by MiLLionerRRR
Link to comment
Share on other sites

Neata prietenasi!

Mno, noapte buna. Chiar daca am luat rank down, n-are nimic.. dar cand toata lumea vad ca se da prieten cu tine si dupa ce ai facut o greseala sau de la un turf, trimit pm-uri in prostie, plangandu-se.. cred ca le-au murit omuletu din gat de la cat au tipat ca nu si-ai indeplinit visul, ma rog.. nu dau atentie la oameni fara caracter.

Meghy, daca cineva din gang a dat PM asta confirma ce spune Kelton, ca mai avem inca multe de invatat despre cum se comporta intr-un gang, adica sa fim uniti ca o familie.Daca PM-urile au venit dinafara asta inseamna ca ai suparat concurenta, i-a ofticat si totusi e ceva pozitiv spun eu :)

Ar trebui sa lucram totusi mai mult pe activitati interne gangului, sa ne cunostem cu totii mai bine, si sa fim uniti.Intr-o singura mafie am vazut asa ceva, in Southern Pimps cand un coleg avea probleme de orice tip toti il ajutam, fie el cu wanted, fie el urmarit pentru a-i fi confiscat permisul sau cand trebuia sa raspunda in fata unei greseli.

Avem multe de invatat despre cum se joaca un asemenea joc :)

Link to comment
Share on other sites

Bunt venit membrilor noi.

Nu uitaţi că mâine avem şedinţă.

 

@@iLuSSioN, Înveţi pentru BAC ? :>

A luat Tratecyy ban pe rpg 2 pentru aim, e prea bun şi lumea consideră că are aim ;))

Edited by nXoiD
Link to comment
Share on other sites

@, Da :) incerc sa invat pt maine la romana :) dar nu prea ramane nimic in cap ..

 

Eşti bun să ştii ;)), tu acum te pui să înveţi când toţi ceilalţi se relaxează? =))

Dar la prima sesiune ce ai făcut? :>

Link to comment
Share on other sites

Eşti bun să ştii , tu acum te pui să înveţi când toţi ceilalţi se relaxează? Dar la prima sesiune ce ai făcut? :>
La prima sesiune nu am intrat ma lasat la matematica pe toamna .. :)
Link to comment
Share on other sites

Meghy, nu mai esti in acest gang, in caz ca nu sti... Mia facut placere sa te cunosc.

Bafta mai departe, check rpg sa vezi ca esti civil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.