Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Uitati,am gasit si eu fontul asta!

Ce mai faceti?Nu va plictisiti fara server?

cum scrii ajea? :)) spawn evita sa imi zica :)) face el ce face si nu imi zice :)) mi-a zis daor ca protipe lynotype ala... dar nus crie la fel ca spawn :-W...

Link to comment
Share on other sites

spawn ...la topicu ala cu afacerile corleone .. putem rapsunde si noi la cererile celorlalti playery ? adica sa ii ajutam cu ceva bani (cei care cer) ... sau numai tu cu alin raspunzi ?...

 

PS : "mama cocane " tu stii cum scrie spawn ajea ? :)):X vad ca zis qazdawn scrie la fel :))

Link to comment
Share on other sites

* E ho..Ce va "ambalatzi" asea..Puteti merge la plaja,la o plimbare cu prietenii,la un billiard :>,va puteti face Temele,puteti invatza. ...Avetzi destule activitatzi :))..sper
Link to comment
Share on other sites

zii ba qazdawn cum scrii asa :)):X:X ...

 

bai adytorres ... du-te ma tu si scrie :)) ... ce-ai ai dat cu capu in usa ? te-ai dereglat ? :)) nu esti genu de om care sa zici asemenea prostii :))

Link to comment
Share on other sites

la biliard am fost :X teme nu am gasit cuvantul in dictionar (sper sa nu fie injuratura ) la plaja la plajaaa asta e o idee buna :))

 

@DeagleShlomy calumea ideea cu gunoierul ECO -samp

 

 

seamna scrisu ?? asta e ???

Link to comment
Share on other sites

mersi ca iti place ideea mea cu jobul de "gunoier" ... a zis si spawn ca o sa se uite si canci .. s-a luat cu bautura si ... a uitat :))

 

Da ... asta care ai scris mai mare ... care este fontul ? :-W:) naomi aia de spawn nu vrea s aimi zica :)) si cum noi tre sa fim o familie, tre sa ne ajutam , asa ca zii care e fontu :D:))

Link to comment
Share on other sites

Buey Shlomy dute bay la Scoala si fa'te Bucatar..sa vii sa'mi prepari si mie o Ciorba de burta :))....Si faza cu temele....caietul meu e la vecina ..imi face tema :)) ..asea ca eu nu scriu :)

*Un PRO la "jobu' " de "gunoier"... :))

Link to comment
Share on other sites

:)) de ce sa ma duc la scoala si sa ma fac bucatar ? :)) chiar nu inteleg ce legatura are scoala cu bucataru sau eu cu bucataru :)) da in fine ... 8-|:))

 

Daca tot zici de mine ca sa ma fac "bucatar" ... ar fi bine sa te faci si tu pentru ca cine stie ... poate castigi ceva ... :X:))) sau mai bine te faci .... manipulant tramvai :> si asta se castiga bine ... :)) ( si nu prea tre sa faci scoala ) :))

 

Dar tot nu inteleg de unde ai luat faza cu "Buey Shlomy dute bay la Scoala si fa'te Bucatar..sa vii sa'mi prepari si mie o Ciorba de burta " chiar asa urla foamea in tine ?:)) ....ai scos-o asta asa....din burta :)) ? :)) sau lipsa de preocupatie ? :))

 

In fine ... macar bine ca iti place propunerea mea cu jobul de "Gunoier" :))

Link to comment
Share on other sites

cum scrii ajea? :)) spawn evita sa imi zica :)) face el ce face si nu imi zice :)) mi-a zis daor ca protipe lynotype ala... dar nus crie la fel ca spawn :-W...

 

 

 

aici ai spus care este :)) doar ca trebuie boldat si italic ;) si putin mai mare ( 3,4)

 

 

dar nu mai spune la nimeni :P

Link to comment
Share on other sites

aici ai spus care este :)) doar ca trebuie boldat si italic ;) si putin mai mare ( 3,4)

 

 

dar nu mai spune la nimeni :P

ok nu mai zic la nimeni ok ? :)) ramane intre noi 2 :)) ms k mi-ai spus :X:))

 

 

Wow ...:X

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.