Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare, bitchachos, am zis c-ar fi frumos sa mai trec pe aici. Voi ce mai faceti? Ati petrecut romaneste sfintele sarbatori pascale? Ati baut si mancat ca porcii? Foaaarte bine, o viata aveti de trait. Sunteti toti acasa, sau unii si pe la spital?

Activitatea mea cred ca se vede....ehem, ma rog, nu se vede, de fapt. S-ar putea o vreme buna abia sa mai intru la waruri. Asta e, va descurcati si fara mine.

 

Tu ce-ai facut de pasti ? Ai mancat caltabosi si beut wiskey? E ceva normal ca la noi sa mananci mici, carne de porc, carne de pui. Sa te scobesti in buric cu unghia de la degetul mic care ti-a crescut special pentru scobit in urechi,nas si buric, si sa stai cu paiu' in gura si sa astepti sa se parjoleasca mielu'.

Edited by Meghyy
Link to comment
Share on other sites

@, nu stiu prea multe despre voi, dar eu unul prefer sa nu ma scobesc cu UNGHIA. :) Dar vai, ce subiect briliant. Cat despre carnea de pui, va garantez eu ca nu mancati carne de pui, nici macar voi nu stiti ce mancati, de fapt.

 

# eu am mancat niste vita kobe, acompaniata de niste Moet & Chandon din sticla aurita. Noaptea am fost la inviere cu prietenii mei snobi si am ciocnit niste oua de aur in fata bisericii si apoi am plecat, important fiind doar sa fim observati. Acum pot spune ca ma simt bine, n-am pus nici 10 kilograme ca voi, dar nici pe la spital n-am fost p-aproape de a trece. Duc o viata atat de frumoasa...

Apropo, nu le-am mai enumerat deoarece am considerat ca se subintelege prezenta caviarului iranian si al trufelor.

Link to comment
Share on other sites

Neata ce naspa e la scoala pe caldura asta

Link to comment
Share on other sites

Neatza Bratva! Mai devreme m-am trezit, mi-a fost prea lene sa ma duc azi la scoala.Incep de maine :))

Mai merge srv? sau e down ?

E down, nici mie nu imi merge.

Link to comment
Share on other sites

Îmi cer mii de scuze că postez și că recurg la o asemenea tactică, dar am nevoie de ajutorul vostru pentru această propunere.

Tot ce trebuie să faceți este să dați un plus (vote up +) pentru a fi cât mai populară și pentru a putea fi acceptată.

Vă mulțumesc mult și încă o dată îmi cer scuze pentru acest post!

http://forum.b-zone.ro/topic/129440-propunere-campionat-table/page__p__1947699#entry1947699

Link to comment
Share on other sites

@, nu stiu prea multe despre voi, dar eu unul prefer sa nu ma scobesc cu UNGHIA. :) Dar vai, ce subiect briliant. Cat despre carnea de pui, va garantez eu ca nu mancati carne de pui, nici macar voi nu stiti ce mancati, de fapt.

 

# eu am mancat niste vita kobe, acompaniata de niste Moet & Chandon din sticla aurita. Noaptea am fost la inviere cu prietenii mei snobi si am ciocnit niste oua de aur in fata bisericii si apoi am plecat, important fiind doar sa fim observati. Acum pot spune ca ma simt bine, n-am pus nici 10 kilograme ca voi, dar nici pe la spital n-am fost p-aproape de a trece. Duc o viata atat de frumoasa...

Apropo, nu le-am mai enumerat deoarece am considerat ca se subintelege prezenta caviarului iranian si al trufelor.

 

Miroase a basinute, parca te-ai basit precum cainele meu, stricat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.