Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ioi Bloody, ce steroizi urati.

Meghy, nu sunt steroizi, doar testosteron si hormoni :) + putine proteine fara carbohidrati.

 

@Salut tuturor.

Acum am venit si eu de la sala, ce faceti ?

Link to comment
Share on other sites

Meghy, nu sunt steroizi, doar testosteron si hormoni :) + putine proteine fara carbohidrati.

 

@Salut tuturor.

Acum am venit si eu de la sala, ce faceti ?

 

Esti sau nu avocat? Astept de ceva timp un pm din partea ta care sa-mi confirme asta si sa-mi spuna ce skill ai.

Link to comment
Share on other sites

Bravo 0merta...Streseaza-i nu-i lasa!

Link to comment
Share on other sites

Meghy, nu sunt steroizi, doar testosteron si hormoni + putine proteine fara carbohidrati.

 

Orice ar fi este exagerat de mare.. deci in consecinta este dezgustator si inestetic..

Link to comment
Share on other sites

Bravo 0merta...Streseaza-i nu-i lasa!

 

M-am cam saturat sa am senzatia ca vorbesc singur. Cine nu se poate descurca cu jobul de avocat sa-mi spuna si facem cumva sa schimbam. Intr-un fel sau altul trebuie sa fim cu totii utili unii altora, sa ne ajutam.

Link to comment
Share on other sites

Orice ar fi este exagerat de mare.. deci in consecinta este dezgustator si inestetic..

Fiecaruia cum ii place. Mie asa imi place.

 

0merta, da sunt lawyer (te poti uita si pe user panel) si am skill 1.

Link to comment
Share on other sites

Maine (14.06.2013) la ora 17:45 vreau sa fiti cat mai multi in HQ pentru a recupera teritorile pierdute. Cine lipseste si nu are invoire o sa primeasca FactionWarn.

 

Sambata (15.06.2013) la ora 20:00 sa va tine sedinta. Cine lipseste si nu are invoire va primi FactionWarn.

Link to comment
Share on other sites

 

Maine (14.06.2013) la ora 17:45 vreau sa fiti cat mai multi in HQ pentru a recupera teritorile pierdute. Cine lipseste si nu are invoire o sa primeasca FactionWarn.

 

Sambata (15.06.2013) la ora 20:00 sa va tine sedinta. Cine lipseste si nu are invoire va primi FactionWarn.

 

 

Roger that

Edited by RainMann
Link to comment
Share on other sites

Ma bag la somn

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Salut

Sper sa fim in numar cat mai mare in aceasta zii.

Vorbim in game!

Edited by FloriNNNel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.