Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Tu esti fata de la avatar? :> Tuuuu esti :">

 

As putea fi tatal copilului fetei de la avatar, daca nu as fi urat, sarac si prost...

 

Salut tuturor, scuze ca nu am intrat la sedinta dar am pc de lemn.

Ma pastrez sa iau best mai mare decat colo luni.

Salz omer, colo, kaine, crusk.

 

Nu e nimic atat de dificil, la cat de mult imi mai pasa, dar, ma rog, la cum joci tu... inca am incredere in mine.

Link to comment
Share on other sites

As putea fi tatal copilului fetei de la avatar, daca nu as fi urat, sarac si prost...

Nu stiam cum sa ma bag in seama .... Asta e tot ce am gasit... o replica de hi5 , gandita nu foarte mult...

Dar daca tot am facut-o... ce mai zici batrane?

Link to comment
Share on other sites

Nu stiam cum sa ma bag in seama .... Asta e tot ce am gasit... o replica de hi5 , gandita nu foarte mult...

Dar daca tot am facut-o... ce mai zici batrane?

 

Ma gandeam la tinerete, ce sa fac... Tu ce faci, tinere, in afara sa te bagi in seama cu batrani?

Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam la tinerete, ce sa fac... Tu ce faci, tinere, in afara sa te bagi in seama cu batrani?

In acest moment caut pe google replici inteligente cu care sa te dau gata....

Link to comment
Share on other sites

In acest moment caut pe google replici inteligente cu care sa te dau gata....

 

Aplecandu-ma pe latura incognoscibilului aprioric, asta vis-a-vis de lamentatia mea interioara, ma gandesc ca am putea dezvolta subiectul demitizarii exhaustive a metahaosului intrinsec, insa cunostintele mele superflue imi garanteaza ca nu esti tocmai viabil pentru o astfel de discutie. Nici pe Google nu m-am uitat...

Edited by Collonelu 90
Link to comment
Share on other sites

[/font]

 

Aplecandu-ma pe latura incognoscibilului aprioric, asta vis-a-vis de lamentatia mea interioara, ma gandesc ca am putea dezvolta subiectul demitizarii exhaustive a metahaosului intrinsec, insa cunostintele mele superflue imi garanteaza ca nu esti tocmai viabil pentru o astfel de discutie. Nici pe Google nu m-am uitat...

Interesant subiect ,insa consider ca exista alte subiecte mult mai interesante , in consecinta iti propun sa dezbatem unul din misterele universului.... Guma de mestecat.

Edited by TL eFFFACER
Link to comment
Share on other sites

[/font]

 

Aplecandu-ma pe latura incognoscibilului aprioric, asta vis-a-vis de lamentatia mea interioara, ma gandesc ca am putea dezvolta subiectul demitizarii exhaustive a metahaosului intrinsec, insa cunostintele mele superflue imi garanteaza ca nu esti tocmai viabil pentru o astfel de discutie. Nici pe Google nu m-am uitat...

Are sens......

Link to comment
Share on other sites

Aplecandu-ma pe latura incognoscibilului aprioric, asta vis-a-vis de lamentatia mea interioara, ma gandesc ca am putea dezvolta subiectul demitizarii exhaustive a metahaosului intrinsec, insa cunostintele mele superflue imi garanteaza ca nu esti tocmai viabil pentru o astfel de discutie. Nici pe Google nu m-am uitat...

 

Iar ai luat LSD?..

Edited by Johnny
Link to comment
Share on other sites

Ascultam niste dubstep si ma uitam pe facebook la niste poze cu fete frumoase man uh cmf? Salz, apropo.

 

Re b0s, cmf? Te uiti la Euharistia Printzesik Frumushik? Hai ca arata bine, mai ales in colanti roz pozand camila in oglinda unei bai rosii.

Salut tuturor, scuze ca nu am intrat la sedinta dar am pc de lemn.

Ma pastrez sa iau best mai mare decat colo luni.

Salz omer, colo, kaine, crusk.

 

Salut.Special pt tine se face o sedinta si maine de la 15:00.

Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna

Vorbim maine...Bye

Link to comment
Share on other sites

Serios? Chiar atat de proasta e parerea voastra despre mine?

 

Sincer...? Ori alegi sa te mint frumix?

 

Ia...recomandati-mi va rog un film. Dau plus daca are peste 7 pe imdb si nu l-am vazut. Stiu ca nota de pe imdb e irelevanta, dar nu vreau sa dau plus unuia ce-mi recomanda un birdemic sau un film indian ce-mi vine-n minte.

 

Sa nu mai zic de cele turcesti...care-s...turcesti.

Link to comment
Share on other sites

Sincer...? Ori alegi sa te mint frumix?

 

Ia...recomandati-mi va rog un film. Dau plus daca are peste 7 pe imdb si nu l-am vazut. Stiu ca nota de pe imdb e irelevanta, dar nu vreau sa dau plus unuia ce-mi recomanda un birdemic sau un film indian ce-mi vine-n minte.

 

Sa nu mai zic de cele turcesti...care-s...turcesti.

 

Titanic e unul dintre cele mai bune... si de asemenea pot sa-ti recomand Gran Torino, The Shawshank Redemption, Fight Club, The Dark Knight... si... sii... Terminator, da! 2, desigur. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.