Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Baieti am o problema ..

Si vreau sa o impartasesc cu voi pentru ca asa este normal, am vrut sa merg la Eugen am auzit ca e bun psiholog, dar mai bine discut cu voi ca intre familie..

Totul a inceput acum 2 zile cand faceam DM pe cops cu AND65 si cu 0merta .. Le-am zis ca imi este mila de acel cop bybyc .. dar ei nimic au continuat sa traga si sa-l mutileze pe saracu gabor, acum ca ma aflam singur in hq, a venit gaboru

:| sa-mi zica ca aveam aim si ca faza cu 'nu mai trageti in el' este fake doar ca sa iau eu killu, dar nu este adevarat merita si el o mantuire nu sa moara asa..

De cateva zile ma ameninta ca nu ma mai lasa nici ordere sa iau din hq.. Nu stiam ce sa fac sa ma credeti asa ca mi-am luat inima-n dinti, si am intrat seara tarziu in HQ pentru a va demonstra.

 

DOVADA:

Click

Link to comment
Share on other sites

AND65 si Bloody primesc cate un avertisment la job pentru nepostarea raportului. Nu pot sa nu apreciez faptul ca ai postat raportul si ca ai eliberat un coleg intr-o zi de war. Avand in vedere si faptul ca ai bacalaureatul anul asta trec cu vederea lipsa numarului minim de eliberari.

 


 

Evidenta avocatilor

 

bar-000427578.png

@VAG

bar-000508082.png

bar-000012159.png

b.jpeg?t=Circular%C4%83&f=Calibri-Bold&ts=24&tc=ffffff&tshs=4&tshc=222222&it=jpeg&c=0&bgt=pyramid&bgc=47c&ebgc=238&be=on&bs=3&bc=569&shs=1&shc=222&sho=se&hp=20&vp=11

Multumesc frumos :D

Link to comment
Share on other sites

Salut

Am dat rob...4.900 la skill 4 :):*

 

Salut baieti, ce faceti? acum am terminat de mancat..

 

 

Sa iti fie de bine Pretenas

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.