Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dragi membrii,

 

Dupa 5 luni de lider al acestui gang si fosta mafie, Corleone family, conducerea mea se orpeste aici.

Am decis sa iau acesta decizie din pricina catorva factiori cu care nu isi are rostul sa va plictisesc aici.

Ce va pot spune in primul rand e multumesc ca m-ati ajutat si m-ati sprijinit in tot acest timp.Datoria ajutorului si interesului dat de unii dintre voi, am reusit sa cucerim orasul Las Venturas, iar pe langa aceasta, impreuna cu voi am atins un record, si anume singura mafie care a detinut vreodata peste 24 de teritorii, noi am avut 30.

Orice v-ati propune pe viitor, nu puneti niciodata sufletul in teritorii si faima si doar in atmosfera si buna stare fiindca asta conteaza cel mai mult. Un teritoriu poate fi pierdut la fel de usor cum poate fi si castigat.

Sper ca in tot acest timp care a trecut nu v-am stresat / neglijat, daca am facut-o imi cer scuze.

Mi-a facut placere sa colaboram, dupa parerea mea, ati fost cei mai buni membrii / colegi pe care i-am putut avea de cand joc pe acest server.

Va multumesc inca odata.

 

 

Don Corleone / Pakhan [F4L]Nielsen.

 

Nielsen , Vreau sa-ti urez succes si bafta in tot ceea ce-ti vei propune pe viitor. Si sa-ti zic ca mi-a facut placere sa te am ca lider ba chiar am fost onorat, esti si vei fi cel mai de invidiat lider care a ajuns la statusul unde membri se mandresc cu liderul lor! Si nu o spun ca sa fie spusa, asa si este. Pe data de 5 Iunie 2013 - Mi-ai dat o sansa in aceasta minunata factiune, unde am intalnit prieteni noi si experienta! Pe 19 Iunie 2013 Fac 2 saptamani in The Tsar Bratva, si m-am obisnuit asa bine de parca as fi de un an aici. Daca nu se va da WIPE o data cu sosirea noului lider, sper sa raman cat mai mult alaturi de colegii care isi doresc sa ramana! Si sper sa mai colaboram.

NoRules.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

 

Nielsen, multumesc pentru sansa acordata aici, au fost 5 luni minunate, cu bune si cu rele, cu Las Venturas-ul luat si cu un record doborat. Pacat ca renunti acum, dar cred ca daca as fi in locul tau, as face la fel, ca doar e vara si nu putem sta tot timpul la PC. Mult succes, poate ne vom mai intalni prin alta factiune.

 

Sunt curios ce va fi astazi..

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

Nielsen vreau sa iti multumesc pentru ca mi-ai acordat o sansa, desi inainte de a veni in aceasta factiune te consideram o persoana increzuta mi-ai demonstrat ca nu esti deloc asa, ca esti o persoana saritoare, glumeata si careia ii pasa de membrii sai.

Chiar daca am petrecut putin timp in aceasta factiune vreau sa stiti ca sunteti cei mai tari colegi sunteti cu totii de treaba si sper ca va lua lider cineva din familie!

Link to comment
Share on other sites

Salut am venit de la scoala.Nielsen bafta inca odata si sa vedem cine va fi noul lider sunt curios ca toti ceilalti.

Edited by R0LLs
Link to comment
Share on other sites

Salut

Bun asa KEEP!

Link to comment
Share on other sites

Kaine are boala lui CAROL AL -II-A->

Edited by FloriNNNel
Link to comment
Share on other sites

Eu ma gandeam boala copiilor, dar tu cunosti situatia.

 

 

Nu ma pune pe mine in situatia ta :-J

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.