Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Incetati cu totii cu "aim" si cu toate porcariile astea nefondate...cum trag eu bine, poate trage si bad, ba chiar si mai si. Da, intr-adevar, au avut un codat, insa se pare ca spumele pe care le-am facut pe /f nu au fost chiar degeaba, dandu-si si adminii seama de codul lui cand nici macar nu ma lasa sa ies de dupa perete. Voi concentrati-va pe ce faceti voi si lasati-l pe shopps(care... fie intre noi, trage groaznic) in pace.

Activitatea de azi a fost foarte buna. Data viitoare nu o sa mai existe diferente de 1 punct, trisorul nemaifiind, si vom iesi cu zone in plus.

Stai calm, o sa apara alti. Crezi ca doar el l-ar avea, asta nu o sa stii niciodata si uite ca tocmai de cand era in El Loco Cartel avea prostia asta..

Link to comment
Share on other sites

Sper sa nu mai am nervii pe care i-am avut astazi la waruri ca ma duc peste teylo :)))

Glumesc, abia astept warurile de miercuri sa ne recuperam teritoriile si sa mai scapam de codatii astia, cu tot cu parolele lor.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca eu va trebuii sa va parasesc. Iimi pare bine ca am stat cat am stat, dar cand esti incojurat de buti ca cei din Red e clar... El fuge din zona war trage si dupa ma filmeaza numai pe mine cand trag ca sa ma apar. Oricum nu-si mai au rost scuzele, atata timp cat n-ai cu cine, iar butii incep sa domine server-ul.

Bafta tuturor. spor in continuare cu factiunea.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca e destul de clara imaginea.

Destul de.

Se pare ca eu va trebuii sa va parasesc. Iimi pare bine ca am stat cat am stat, dar cand esti incojurat de buti ca cei din Red e clar... El fuge din zona war trage si dupa ma filmeaza numai pe mine cand trag ca sa ma apar. Oricum nu-si mai au rost scuzele, atata timp cat n-ai cu cine, iar butii incep sa domine server-ul.

Bafta tuturor. spor in continuare cu factiunea.

 

Chiar imi pare rau, erai un plus pentru noi. Te-ai reapucat recent si nu ai stiut cu cine ai de a face. Nu ai stiut cum trebuie sa te descurci cu fenomenele de acum. Lucrurile sunt diferite acum. Bafta-n continuare!

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca eu va trebuii sa va parasesc. Iimi pare bine ca am stat cat am stat, dar cand esti incojurat de buti ca cei din Red e clar... El fuge din zona war trage si dupa ma filmeaza numai pe mine cand trag ca sa ma apar. Oricum nu-si mai au rost scuzele, atata timp cat n-ai cu cine, iar butii incep sa domine server-ul.

Bafta tuturor. spor in continuare cu factiunea.

Sanatate !

Lasa frate ca poate va rezolva mastertrap cum a zis...

Pana rezolva mai sunt multi.

Succes pe viitor

Ba, de ce dai bani pentru member title ?

Destul de.

Se rezolva, nu-i problema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.