Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

O singura data nu pot veni si eu la primele war-uri si dati /q ca ati pierdut un war. Meghy sa-mi dai PM cu prezentele, cine nu a fost on o sa primeasca FW.

Asa te vreau fiule, rau. :))

Link to comment
Share on other sites

Acum cei care au dmg hack sau orice alt hack ia BEST. Asa a ajuns aceasta comunitate... sa dea toti cu aimu si tot felul de hack-uri

Link to comment
Share on other sites

Rusine pentru ce? :))

 

Succes pe viitor, multa bafta in cucerirea teritoriilor. Va salut

Pentru limbajul folosit.

Voi puneti pe primul loc problema ''aim'' ''dmg hack'' cand colo organizarea noastra este egala cu 0

Pana acum nu ai observat acest lucru.

Acum cei care au dmg hack sau orice alt hack ia BEST. Asa a ajuns aceasta comunitate... sa dea toti cu aimu si tot felul de hack-uri

Noi sa fim sanatosi.

Link to comment
Share on other sites

Siii.. cam aici se sfarseste totul. Au fost 5 luni foarte frumoase, cu bune si cu rele. Mult succes in continuare Alex cu gang-ul, sper sa-l duci cat mai sus si sa luati tot LV-ul! Poate ne vom mai auzi/reintalni prin alte factiuni unii. Nu ma pricep foarte mult la despartiri, deci.. multa bafta tuturor!

 

Al vostru prieten/coleg, MouZe!

Edited by MouZe
Link to comment
Share on other sites

Asa ceva , plecati toti ma... :| Fereasca dumnezeu.

Decizia lor, nu o poti contesta.

 

# Eu sunt obosit, merg sa imi fac ceva de mancare si ma pun in pat sa ma odihnesc.

Link to comment
Share on other sites

Nu ai ma ce sa faci... pana la urma, daca oamenii nu se mai simt in stare nu ai ce sa le faci.

Link to comment
Share on other sites

Bun. Astazi nu a fost ziua noastra, din cate se vede. Poate ca vina n-a fost in totalitate la toti din factiune dar scorurile sunt scoruri. Fiecare factiune trece prin o faza proasta, dar ne vom reveni pentru ca zilele bune vor aparea, cand, nu se stiu. Spirit de echipa sa fie si sa mai lasam ironiile, lipsa de respect, orgoliu si alte lucruri ce tin de caracter. Ah si de "coduri", degeaba va plangeti pe /f, de fapt faceti mai rau, ne pune-ti intr-o postura negativa care ne face sa fim "controlati" de cei din mafia rivala. Ar trebui sa fim mai pozitivi si receptivi in ceea ce privesc war-urile. Si oricum, eu deja dupa 4 waruri imi taie cheful din cauza verii. Se va schimba cat de curand si programul de war si vom fi mult mai motivati din cauza timpului scurt care il vom avea, rabdare si lucrurile bune vor aparea.

Link to comment
Share on other sites

eFFFACER, MouZe, RainMan. succes in viitor. Pentru mine cel putin ramaneti niste membrii notabili cand vorbesc de aceasta factiune.

Edited by VAG
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.