Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@AiMEER, ti-am pus o intrebare mai sus, mie teama ca sa iti mai zic odata, scuze..

Nu stiu frate, nu m-am masurat, fac sala de aproape 2 luni. Stiu ca erai ironic in legatura cu frica in privinta intrebarii, dar sa stii ca bataie nu dai dupa marimea bratului ;) Poti sa ai 45+ in brat si sa nu stii sa te bati. Edited by AiMEER
Link to comment
Share on other sites

@, Dacă făceam antrenament era mai plictiseală.

+ 1 =)) .

Eh, degeaba facem antrenament, tot nu se prinde de noi =)) .

Lasă că mâine avem waruri şi rupem, sper să luăm măcar încă două teritorii.

Link to comment
Share on other sites

@@AiMEER, ce tip de musculatura ai? endomorf sau?.. ma rog, conteaza si varsta dar greutatea e cea mai importanta..

16 ani, 1.85+(nu m-am masurat de ceva timp, dar am peste 1.85) si 74kg, oscilez intre 74 si 75, uneori am 74 si uneori 75 :)) Iar cu tipul de musculatura, nu stiu unde sa ma pun :-?
Link to comment
Share on other sites

Sambata ora 15:30 avem activitate intre toate mafiile la GSLV vor fii duele deagle / ak47 / m4 / rifle / shotgun ! Aceasta activitate va avea si un premiu la urma pentru toate mafiile participante ! Va astept pe toti sa fiti la 15:30 In GSLV

De cand posteaza asta la noi in anunturi? De parca ii pasa cuiva de "activitatea" organizata de el...

 

Neata...

Link to comment
Share on other sites

Ce-mi place sa incep eu prima pagina.

Dac-o incepeai si spuneai si ceva interesant, era cu totul bestial...

#sunt singurul amuzat de turner, de about me-ul lui si de posturile lui? Sunt singurul care considera rizibil modul in care traieste el warurile si jocul?

 

_______________________________________________

Da, asta este un post in care atac o persoana.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.