Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara baieti ! Bine v-am gasit , bine am nimerit(zic eu ) . A fost ok la waruri , pacat ca la ultimul am fost mult mai putini pe turf decat ei , poate o sa se remedieze situatia in cateva saptamani .

Sper sa ne intelegem bine .

 

 

PS: Acesta este contul meu principal (datorita unor probleme ).

Link to comment
Share on other sites

Seara buna Bratva!

Felicitari pentru War-urile din seara aceasta chiar daca am castigat decat unul.

Usor usor ne strangem si revine The Tsar Bratva Power!

Pana ne inmultim aveti grija ce faceti ca sunt post-hunteri peste tot.

Vedeti-va de treaba voastra,faceti-va treburile si nu va lasati influentati.

 

**Cei noi intrati luati-va skin-ul corespunzator rank-ului iar la War-uri este obligatoriu JOB ARMS DEALER!

Link to comment
Share on other sites

Va rog scuzati-ma ca, nu am putut fi prezent aseara si nici nu am putut face cerere de invoiere la ora 20:00 a inceput sa ninga,si-a afectat cablu de internet incercam sa intru pe server si aveam desync..... am lasat si mesaj pe /f poate la-ti vazut poate nu. Dar am incercat netul a mers foarte prost. Sper sa nu fiu sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Welcome New! :D

Gigi nu mai face posturi asa mici.

Risti sa fi sanctionat si tu si eu.

La urmatoarele posturi de genul si asa mici,topic closed permanent.

Nu vreau sa fac Militarie dar vad ca nu-mi dati alta optiune.

Eu va inteleg,intelegeti-ma si pe mine!

Link to comment
Share on other sites

Salut, de astazi sunt noul vostru coleg. Nu o sa imi fie greu sa ma acomodez deoarece majoritatea ne cunoastem din mafii anterioare. Ne auzim in game!

Welcome utz , sper sa te acomodezi rapid cu LV- ul :) .Usor, usor ne facem si noi aproape 30 in factiune , sa speram ca la waruri o sa fim cel putin 20 on/turf .

Buna dimineata , avem sedinta / antrenament astazi ?

Link to comment
Share on other sites

 

Kha Precenu Bogdan cu lv-u nu o sa am probleme, cu armele o sa am vreo saptamana pana am sa ma acomodez din nou...nu am mai tras de o luna cu o arma de pe samp, + ca m-am obisnuit cu balistica de pe CSGO...la 800h cu o sensib. la mouse sa ma mut inapoi pe samp, e de groaza, ieri la teste dadeam cate 1-2 incarcatoare pe langa :)), da imi intru repede in mana, avem palmieri in spatele la HQ am cu cine sa ma antrenez ( viva la verdant ) antrenamente pe copacii de langa hq

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.