Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Tovarasu Roberto Welcome, New..Urcam in userii si urcam bine..Sapt.. asta trebuie sa zdrobim la turfurii! :D cate 1 - 2 pe seara si # LV MARO, numai e asa mult si o sa fie! :);)

 

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc, eu sunt noul vostru coleg ;) Flavius, pwp

Welcome Roberto , bine ai venit Pa Zona , sper sa ramai aici ceva timp si sper sa facem o treaba de nota 10.

 

 

 

 

PS: Toata lumea sa fie Pa Zona maine seara la waruri

Link to comment
Share on other sites

Neatza Bratva...

 

Bafta multa la War diseara, eu din pacate nu pot ajunge, am un job care nu imi permite zilnic sa intru la war. :| Sunt schimbul 2, insa eu cand nu vin la war voi castigati am vazut. ;)

 

App...

hQPcGxU.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

@@GigGs11 Legend, adevarat, ne tragi in jos, POST.

Buna dimineata TTB, astazi avem 2 warruri, sa speram ca le vom castiga pe amandoua, e bine ca ne-am inmultit si noi cat de cat, si am inceput sa le punem si probleme la war:))

Link to comment
Share on other sites

Salut , sunteti pregatiti sa fim Pa Zona principala (hq) diseara ? :))

@, Maine ne punem noi pe Burger direct, nu merge tactica pe care am adoptat-o ieri, nu trebuie sa stam descoperiti, zona Burger e cea mai buna!!!

Salut TTB, diseara avem 3 waruri, sa speram ca naucim si noi calumea!!!

Daca suntem peste 25+ on , putem sa facem treaba buna , am zis de cateva ori sa ne strangem la case sa nu mai mergem in ei la burger ...

 

Poate face conducerea niste tactici inainte, ma ofer si eu voluntar sa ajut. Sa vizitam un pic turfurile sa cautam niste pozitii bune, cum am facut eu cu Katzuno inainte sa luam primul turf.

Niciodata nu strica sa facem un antrenament inainte/dupa war , sau in timpul week-end-ului .

 

PS: diseara sa fie toata lumea PA ZONA :)) .

Link to comment
Share on other sites

Salut nabii mei,vreau sa va spun ca azi si cel tarziu maine, sper, nu pot intra pe samp deoarece au intervenit niste probleme de familie, daca nu voi reusi sa ajung la war va rog sa ascultati de SIDOROV, TRASTOS SI RANK 4+. Va voi urmari evolutia la war pe RPG.B-ZONE.RO, sper ca nu veti mai pierde iar pe Prickle Pine in acelasi mod si mai mult aveti grija sa castigati Bratva I si Bratva II. Succes baietii mei, aratati ce puteti.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna Bratva!

Felicitari pentru cele 3 waruri din seara aceasta!

Maine sa fim tot la fel de ascultatori si dornici sa lucram in echipa si rupem tot!

RANK 4+ aveti /fmotd pe cine sa dati attack.

Ne vedem maine cei care s-au bagat deja la somn.

Felicitari inca odata!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Bajetii pentru munca depusa din aceasta seara pentru acest war, daca jucam tot asa in fiercare seara si incercam sa fim cati mai multi on facem treaba. :) bafta ne auzim maine NoapTe Buna!

Link to comment
Share on other sites

incercati ca maine sa fiti mai multi ON.

Avem nevoie.

Avem 3 wars cu RDT si nu este asa usor..

Pacat ca nu am prins pe Avispa.

Rank 4+,maine o sa dam attack pe Avispa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.