Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@AIM NewLife, chill boss cu scorurile. In orice caz scoti destul de bine si scorurile o sa creasca odata cu vechimea. Iti ia ceva pana te reacomodezi cu orasul, aceeasi problema am avuto si eu la inceput si in LV si in LS, aceeasi problema a avuto si Razvanys si Peaceful si multi altii, acum toti au revenit ~ la normal. O sa revii la magia din GSB in maxim 2-3 saptamani pana te inveti cu turfurile.

Link to comment
Share on other sites

Salutare bratva!

Daca tot sta treaba asa si nu imi acc demisia,nici la war-uri nu mai intru ma voi crede deja demis ca imi stu in gat war-urile.

Bafta cu orasu

Link to comment
Share on other sites

N]seara Bratvaa, ce sa zic, sunt fericit ca m-am alaturat din nou voua,MC se ia de cucu meu dar e ok :)) , ne auzim dimineata, b@ft@ !!!

Tu esti gay si te iei de mine nu minti :D

Noapte buna TTB!

Link to comment
Share on other sites

Tu esti gay si te iei de mine nu minti :D

Noapte buna TTB!

 

 

Poponautuleee, =)) . potoleste-te ca nu e chiar asa :)) , si tot nu pricep ce ai cu cucu meu de iepure ? ~X([-(

Link to comment
Share on other sites

dotexe ala a vrut s-o zica el asa ca de la un bajat la niste codatzi ,cu jargoane nebuneli,

vai de tine,esti alt copil care sta sa tina contu' la toti ca ala are contu' X si contu' Y ca P nu putea sa faca best fara C etc,

TAKE A GURA DE AIER ESI IN ZAPATA CA IE FAINAa

 

"Pace" :))))))))

 

 

Edited by NUSUNTLION
Link to comment
Share on other sites

Vineri (06.03.2015), la ora 20:00 vom avea war.La acest war :


  • Toată lumea este obligată sa aştepte conducerea în linie în HQ la ora 19:45.
  • Cine nu este în linie va fi considerat absent.
  • Nu se acceptă învoiri decât cu un motiv foarte bun.

*Prezenţa este obligatorie.Cine nu vine va fi sancţionat !




=================================================================================




Friday (06.03.2015), at 20:00 we will have wars.At this war :


  • Everybody must wait for the Tsar Bratva leadership in line in HQ at 19:45.
  • Who is not obeying will be punished.
  • You can't make invoices without a good reason.

*You must be present at all costs.The members who won't come will be punished !




=================================================================================




Pentru a dovedi ca un jucator a fost omorât este nevoie de mult mai multe dovezi. O singura dovada cu /call 112 NU ESTE SUFICIENTA!



Datorită unor buguri sau a unor abuzuri, dorim mai multe dovezi, care prezintă situația înainte de crimă.




Faceti bine si intrati la Wars.


Dupa cum bine ati vazut, nu mai accept Invoiri la Wars si nici Inactivitati.


De aceea am inchis Topicurile Respective.


Avem 4 War-uri in seara aceasta si vreau sa incheiam saptamana cu 4/4.


Ati vazut ca daca se asculta la War castigam. Ei bine asta trebuie sa facem toti timp de 2 ore in fiecare seara daca vrem sa facem ceva.


La 19:40 TOTI in HQ in LINIE! NU uitati de JOB ARMS DEALER + MATERIALE!


Link to comment
Share on other sites

@, Ba baiatule, cine esti tu de ai gura asa mare si comentezi intr-una?

 

Da, am jucat in GSB pe acel cont acum 1 luna+, chiar 2, care e problema? Am jucat pentru ca mi l-a dat un prieten, acum joaca altcineva pe el, te-ai gandit ca JustThink s-a reapucat? Nu, nu te-ai gandit.

 

Tu acum daca zici ca eu joc pe JustThink inseamna ca ma crezi extraterestu, sunt la war pe Katzuno si mai sunt si pe Think, ai probleme, du-te si trateaza-te domnule "EvilSeph" (probabil tu esti ca tu ai iesit din AIM).

 

M-ai filmat cu no-recoil? Bravo esti un "ZEW", pacat ca esti prea slab sa-ti dai seama ce e aia un cod si oricine te omoara zici ca il rupe. Tu tot zici ca filmezi pe toata lumea, cand erai in AIM ai zis "RobertCOBHC filmat, are ban", "Cristiano filmat, are ban", "NeaDoge filmat", nu mai stiu care "abuz, filmat" si multi altii. Dar dintre atatia pe care i-ai filmat tu cu cod si ai zis ca le faci post nu am vazut nici o reclamatie pe forum, de ce? Probabil unul din cele 2 motive care le voi enumera acum:

1) Esti codat si nu ai cum sa filmezi.

2) Suferi ca esti paleta si crezi ca toti sunt codati.

 

Imi cer scuze ca m-am injosit sa invit o asemenea paleta si suferinta in AIM si imi e rusine si mie, si membrilor pentru voturile acordate. Bafta boss, sufera in continuare, it's just a game but not for you.

 

@,

 

Bravo, cum am mai zis, ai gandit bine. Eu joc cu cod pe JustThink si pe contul Katzuno joaca bunica si urla pe /f sa organizeze. Apropo, te-ai gandit macar o secunda ca eu as putea sa joc si pe contul Sidorov?

Sau te-ai gandit sa blufezi cu reclamatii pe toate conturile din TTB ca au IP-ul meu? Nu cred... proasta miscare, ai putea sa o faci, mai stii, poate o sa ma scoti pe mine din factiune ca sa poti face si tu + la war.

P.S Nu subliderul si liderul fac factiunea, deci daca ma scoti pe mine, desi nu prea ai cum, Bratva tot o sa fie puternica si tu tot - o sa faci :)).

Edited by AIM Katzuno
Link to comment
Share on other sites

@@AndreyCiubotariu, Cap de nuca,care e problema ta daca Katzuno a jucat sau nu pe justthink cand nu aveam waruri,esti tu asa curat si nu stim noi?Vezi-ti de treaba si nu te mai uita in curtea vecinului.

@, Katz,a jucat si pe contu meu/Sidorov/Ciccio/Krups etc,e problema ta?,la fel si tie nu te mai uita in curtea vecinului.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Daca o sa mai vad astfel de posturi o sa inchid si acest Topic.

Daca X sufere, lasati-l sa sufere el linistit.

Nu mai raspundeti provocarilor de la pesoane ce nu fac parte din aceasta factiune.

Un post de genul celor de mai sus si e Topic Closed.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.