Jump to content

The Tsar Bratva - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mâine, 3.03.2016, între orele 21:00 - 22:00 vreau să fiţi ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa facă cerere de învoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veţi fi sancţionaţi !



1.Southern Pimps - Pimps LV: 21:00 attack !


2.69 Pier Mobs - SFPD: 21:30 attack !




Toată lumea trebuie să deţine job-ul de ARMS DEALER şi materialele necesare pentru a da arme la war. Cine este prins fără materiale şi job la war va fi sancţionat cu FW.



Amandoua waruri sunt obligatorii! Trebuie sa scapam de inactivi. Avem nevoie de locuri.


Link to comment
Share on other sites

 

Mâine, 3.03.2016, între orele 21:00 - 22:00 vreau să fiţi ONLINEarrow-10x10.png pentru a ne prezenta la waruri. Cine nu poate veni, sa facă cerere de învoire cu un motiv bine intemeiat, altfel veţi fi sancţionaţi !

1.Southern Pimps - Pimps LV: 21:00 attack !

2.69 Pier Mobs - SFPD: 21:30 attack !

Toată lumea trebuie să deţine job-ul de ARMS DEALER şi materialele necesare pentru a da arme la war. Cine este prins fără materiale şi job la war va fi sancţionat cu FW.

Amandoua waruri sunt obligatorii! Trebuie sa scapam de inactivi. Avem nevoie de locuri.

 

Link to comment
Share on other sites

Poate apucam si noi maine pe hq sau bratva 2

 

Ba Bulaie vezi ca nu ajung maine la primul.

Bine ba Strutter dar pune învoire ba Strutter că-ți dau fw, ba Strutter :))

Link to comment
Share on other sites

Servus!

Ce fac bajetii veseli?

 

Welcome celor noi, se aduna lume buna aici.

Seara faina pwp :)):*

Se aduna we ca asa e frumos :)) Nu vrei asta? :))

Link to comment
Share on other sites

Ban ban ban, am luat ban ban ban =)))))) Siiiii premiul pentru cel mai bun si eficient admin in depistarea aimbot-ului ii se acorda luuii :

Bogdan phR

 

Bai paharel, ti-e lene sa testezi ma? esti platit sa-mi dai ban? Cum mama dracu numai tu imi dai ban fara sa faci teste? Am impresia ca ai o problema cu mine.

Link to comment
Share on other sites

Am facut barosane, imi pare rau ca nu pot ajunge la war in seara asta. Recuperez eu.. Dabia astept sa posteze dovada, sa vad si eu cat de bine trag

Edited by Alexless
Link to comment
Share on other sites

Am postat sanctiunile si amenzile. Aveti 24 de ore sa platiti amenzile. De acum nu mai merge ca am treaba, ca ma duc la masa, fac dus etc. N-ai secundele, esti absent. Vream sa facem ceva, nu sa stam afk in HQ. Maine vreau minim 35 online si 3 turfuri.

Link to comment
Share on other sites

Daca ati intrat in acest Gang doar ca sa faceti 300 secunde apoi sa iesiti chiar ma enervati... macar secunde pe turf sa faceti drq :)) daca nu reusiti nici asta va puteti face Demisia care ati intrat sa faca minimul de secunde pe turf.

Edited by AIM Shadow
Link to comment
Share on other sites

Daca ati intrat in acest Gang doar ca sa faceti 300 secunde apoi sa iesiti chiar ma enervati... macar secunde pe turf sa faceti drq :)) daca nu reusiti nici asta va puteti face Demisia care ati intrat sa faca minimul de secunde pe turf.

De luni vor trebui sa faca 900s la fiecare war.

Diseara vreau activitate maxima !

Link to comment
Share on other sites

De luni vor trebui sa faca 900s la fiecare war.

Diseara vreau activitate maxima !

Ba noaba, la primul era minim 300 sec + ca am.avut probleme, dar discutam diseara cu Slade.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.