Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut Cuneo, sunt nou aici, sper sa ne intelegem bine si sa rupem la war`uri :)

Welcome Zarzare!!!!Sa speram ca nu esti ca prietenii nostri AND65 si Matei13.Bine ai venit,sper sa ne intelegem cat mai bine :)

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi ! Ce fac cocenarii?:>

Va sunt dator cu o poza de cand...am REintrat aici :)) de la prima mea sedinta. Daca va aduceti aminte, v-am promis ca voi face una.

Parerea mea, a iesit "crima si pedeapsa"

Va place?:>

6pISl.jpg

Edited by Levyyyy
Link to comment
Share on other sites

Verificati Log sanctiuni.(Ca sa nu intrebati dupa de unde aveti FW) M-am saturat de nesimtirea asta si asta e doar inceputu.

Edited by Drew
Link to comment
Share on other sites

MAINE LA ORA 17:30 TOATA LUMEA IN HQ, CINE NU POATE SA VINA SE INVOIESTE PRIN PM ( MIE ) CINE NU ESTE PREZENT SI NU ARE INVOIRE ARE FACTIONWARN

Nu chiulesti, da stiu si eu cine vine si cine nu. Dadeai un PM sau imi ziceai pe mess.

Link to comment
Share on other sites

Aia cu Pm de invoire se aplica si la rank 4 + ? !

Hmm, dubios, kinder nu stia :)))

Hmm ce ar fii sa iti vezi de treburile tale? am 3 luni + in factiunea asta stiati si voi ca am ore dupa masa.. vreti pm la zii ca am scoala?

De cand am luat rank 4 am vazut ca te doare sufletu ca nu mai esti tu singuru.. mai bine stateam rank 3 numa sa nu mori tu de oftica

Am auzit ca te dadeai mare pe /f ca o sa ai tu grija sa imi iei rank-ul...Nu-ti doresc sa treci prin ce trec eu . Mai bine ti-ai vedea frumos de treaba ta si nu te-ar mai durea atata ca sunt eu "inactiv".

 

Usor outz nu te enerva dar totusi un pic mai multa acctivitate nu ar strica zic eu...

Neatza

Voi nu ati avut niciodata probleme? Am si eu o data si-mi sariti in cap... dar uitati ca pana acum am fost la aproape toate war-urile...

Edited by kiNNNder
Link to comment
Share on other sites

Hmm ce ar fii sa iti vezi de treburile tale? am 3 luni + in factiunea asta stiati si voi ca am ore dupa masa.. vreti pm la zii ca am scoala?

De cand am luat rank 4 am vazut ca te doare sufletu ca nu mai esti tu singuru.. mai bine stateam rank 3 numa sa nu mori tu de oftica

 

Usor outz nu te enerva dar totusi un pic mai multa acctivitate nu ar strica zic eu...

Neatza

Link to comment
Share on other sites

Astazi avem vreo activitate? :-? Pentru ca eu am ore dupa masa si ce vad in toicul ala cu antrenamente toate sunt Luni, marti si miercuri la 14:00 si eu nu pot ajunge la niciunul pt ca am ore dupa masa :D

Link to comment
Share on other sites

Hoo ma nu sariti asa. In primul rand nu sunt ofticat ca ai luat tu rank 4, oricum iau rank 5, nu are de ce sa imi pese, cu cat mai multi cu tec cu atat mai bine. Nu am suferit niciodata de rank, dar ba nene fiti frate si voi mai activi .

Cat despre faza cu rankdown, ti-a zis si Darkilic.. Avand rank 4, esti obligat sa faci anumite chestii, mai mult decat ceilalti din mafie...

In ultima vreme nu ai fost asa activ.. Inteleg ca ai probleme dar nu ne sari in cap sa ne zici ca esti activ si ca defapt noi suntem prosti si nu vedem...

Ne-am inteles bine si ne vom intelege, dar incearca sa intelegi ceea ce zic, nu sa imi sari in cap ;)

Eu deja am facut destule si chiar prea mult si cred ca e timpul sa ma mai ajutati si voi ca pana acum tot ce a fost greu am facut eu cu Darkilic si inca 2-3. ( nu dau nume ca pe urma incepeti sa ziceti: pai da si eu, si eu, eu deasemenea, adica vrei sa zici ca eu nu? ). Posibil sa va dati seama si voi despre cine este vorba, daca nu, ramaneti la fel de destepti.

Pusii :X

 

PS.: Pot sa va fac oricand o lista cu membrii care au merite deosebite in Cuneo si una cu cei care sunt degeaba. Care considerati ca sunteti degeaba aveti 2 variante: Ori faceti ceva ca sa fiti utili, ori va dati demisia. Nu am cerut absurditati; si eu am scoala, la mine vine bacul, si eu ies afara si eu beau, mananc, ma odihnesc, ma distrez s.a.m.d. Dar 2 ore nu mi se par a fi un capat de lume.

Multumesc !

Edited by MyAir
Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT !

Maine 22.11.12 vreau ca toti sa fiti on la ora 17:00 pentru o mica sedinta si eventual un war. Prezenta este obligatorie, cine va fi absent va primi 1FactionWarn.

 

Pentru cei care invata dupa masa.

Sunteti rugati sa imi trimiteti pana maine la ora 14:00 un PM dupa modelul de mai jos.

 

Subiect: - Scoala dupa masa -

Continut:

Nick:

Rank:

Ora la care intrati pe sa-mp:

 

Cu ocazia asta voi face o lista cu cei care nu pot intra (cei care sunt la scoala)

Link to comment
Share on other sites

Romania, steaua! Europa, steaua! oriunde steaua, cel mai fraieri din ghencea asdfhadfhadfhahdahah :)):)) :))

Edited by Drew
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.