Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Dupa cum am spus, vom incepe iar programul de antrenamente cu un nou antrenor, cu noi tehnici de atac/aparare si multe alte noutati. Acestea fiind spuse, maine, ora 21:00 va astept pe toti in HQ pentru antrenamentul de Marti. Tot maine vom alege si antrenorul. Cine nu poate ajunge la antrenament, se poate invoi pe forum in topicul de invoiri activitati. Cine ajunge dupa ora 21:00, are absenta. La 21:00 incepe antrenamentul, asa ca fiti prezenti mai devreme cu 10 minute (spre binele vostru).

Link to comment
Share on other sites

Numarul plangerilor vad ca nu se reduce , incercati cat de mult puteti sa "va tineti gura" la war , sa tineti pentru voi sau cel mult sa spuneti pe /f ce aveti pe suflet .Pentru cuvintele " joy" sau " ce joy " sau " abuser" sau nu mai stiu ce luati fw foarte usor.. si ce rezolvati? el oricum nu o sa se simta sau ceva. Ramaneti calmi pe tot parcursul war-ului , tineti in voi ce aveti pe suflet.

 

Ne vedem maine la antrenament in numar cat mai mare sper.

Link to comment
Share on other sites

ce mai faceti...?

 

Acum am vazut si eu video cu Stafford-u marfa rau :X gg sasa

Da :) ce-mi place ca asa masini acum nu mai exista ! :D asa ca cine vrea...sa cumpere unu fara Hidden cu 135m de la DS
Link to comment
Share on other sites

Neatza:)LAUR09 asta e un ofticat si un posthunter.Daca el crede ca prin posturi ma scoate din Cuneo ei bine se insala...Oricum eu nu am iesit deloc din wz in acel war cu barzini.

Link to comment
Share on other sites

Saloot baieti, acum am reusit si eu sa rezolv cu monitorul insa cu rezolute pfff... o sa dau system restore point poate rezolv ceva... Sper ca pot ajunga la antrenament !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.