Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

S-au mutat reclamațiile pe rpg, adminii vor răspunde şi vor da sancțiunile ?.. ca acolo scrie " report to the admins" sau ceva de genu.

Din cate am inteles asa va fi.

Dar e foarte fain ca au scos taxa aia la case/masini/businessuri.

Edited by PeTros RPG1
Link to comment
Share on other sites

Aici este strict parerea mea si da stiu ca nu sunt destul de avansat in aceasta factiune pentru a-mi da cu pararea, nu vreau sa supar pe nimeni !!!!!
Astazi au fost primele mele 4 war-uri din aceasta factiune, dezastru cu unii din voi, incercati sa ascultati de lider el stie cel mai bine ce e de facut. Daca muriti fratilor nu mergeti cate unu in masina asteptati sa fiti 3-4, unde is multi puterea creste. Un lucru urat, unii din voi nu dati arme sau chiar nu aveti job de arms dealer, daca vreti sa ne dezvoltam ca mafie trebuie sa ne schimbam stilul de joc, mai putina cearta pe /f, sa nu ne mai inghesuim la hely (rank 4+ are prioritate), sa nu ne mai laudam/plangem pe /f de scor si sa ne calmam, nu trebuie sa ne enevam. Dupa cum ati vazut si voi ii putem bate daca mergem in echipa si nu separati(cel putin avem o sansa). Daca nu sunt vehicule la HQ nu incepeti pe chat FVRRRRRRR, daca unii din noi am reusit sa facem baricada din masini?? Liderul incearca ce e mai bine si da /fvr dar noi ce facem, fraguri aiurea. Inca un lucru urat, vad ca faceti 0-3 si incepeti /f "am o-3 :(((((((((((" si AFK in HQ, am vazut astazi niste colegi (1-2-3) facand asa, ca si pe lol mereu putem castiga. Nu se stie cand le da crash sau cad de pe o cladire si de acolo preluam controlul..., sper sa nu se mai repete. Cum zice si sloganul: "Mai bine murim cu onoare decat sa traim in rusine".

Alta chestie urata, vad ca deja va dati demisia, pentru un war sa parasesti factiunea??? serios...

Edited by PeTros RPG1
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca aici se termina. Voi iesi din factiune. Nu mai suport sa imi dea secunda cu M4 la war de la distante imposibile. Bafta tuturor.

Nu prea ne cunoastem dar pareai baietas, bafta mai departe in ce iti doresti sa ajungi si sa faci.
Link to comment
Share on other sites

Naspa petros.... De azi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine. GG azi la war 3/3, tot asa de acum incolo. Pacat de banul asta, fa cerere si pune poza poate iti da unban mai stii, daca nu asta e..

Link to comment
Share on other sites

Poza 7 se vede numele lui alexandru, care e dupa parete.

Nu e dupa perete este langa djcezar dar crezi cum vrei. E prea mare numele sa fie dupa perete. Sper sa imi dea unban. LevyY sa nu ma scoti pana cand nu imi da un raspuns adminii.

Link to comment
Share on other sites

Salut, ce mai faceti baietii? Fain waru asta cu GSB :D Am si filmat, vedeti si voi aici:

https://www.youtube.com/watch?v=FlOof_OcKCo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=BFVj8JlltIs&feature=youtu.be

Si ultima, dupa o pauza faina :

https://www.youtube.com/watch?v=ar1VT1BY1XY&feature=youtu.be

 

PS: Scuzati de death-urile in prostie dar n-am avut ce face cu 20 FPS... Si cu comfa aia, ignorati-o :))

 

Link to comment
Share on other sites

Nu e dupa perete acolo. Daca ar fii wall s-ar vedea viata. Spunei asta si la unban requests sa iti dea. GG azi la war cel putin cu GSB. Daca aveam attack pe ei ii rupeam si apoi iar pica cu demisiile

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.