Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cam atat a fost si pentru mine, nu vreau sa scriu vreun pomelnic aici pentru ca nu vreau sa va plictisesc. Nu am vrut sa va fiu doar lider, am vrut sa va fiu si prieten, sper ca am reusit :)

Nu uitati ce v-am spus intotdeauna, vedeti-va de treaba voastra daca vreti sa fiti vazuti bine pe serverul asta, nu suferiti si .. cam atat. Sper ca urmatorul lider sa reuseasca ceea ce eu nu am reusit :)

Link to comment
Share on other sites

Cam atat a fost si pentru mine, nu vreau sa scriu vreun pomelnic aici pentru ca nu vreau sa va plictisesc. Nu am vrut sa va fiu doar lider, am vrut sa va fiu si prieten, sper ca am reusit :)

Nu uitati ce v-am spus intotdeauna, vedeti-va de treaba voastra daca vreti sa fiti vazuti bine pe serverul asta, nu suferiti si .. cam atat. Sper ca urmatorul lider sa reuseasca ceea ce eu nu am reusit :)

Sa ai multa bafta !

Link to comment
Share on other sites

Salut!Acesta este ultimul meu post aici m-am distrat foarte mult cu voi si osa imi lipsiti dar din pacate fara Levyy nu mai e nimic acum serios vorbind.

Maniacul-osa imi fie dor de amenzile tale

xBachus-amanta mea preferata

Giovani-prostul meu

Asqwe-Iulicaaaaaaaaaaaa tu ma minti

Kha-Cel mai boss din VTB

Think-Tigan

LeoRo-lasa aimu

Sassori-ma rupi la duele

Ionut_M-nevasta mea

Adytzin-Ture cu hotringul

Bondingi-No recoil pe felie

Diezelle-Fratele meleu

Cozik-Fratele Jder GG rupi la war

.Anca,-Esti cea mai baiata fata

Kinnder-Nu stiu nimic de el Intrebuci

Graur-Sa nu pici de pe gard

MyAir-Unda de besina

Link to comment
Share on other sites

Buna all m-am gandit si eu sa postez , mda levyy pacat ca te lasi macar

sper sa vina un lider macar cat 50% din tine , (nu prea cred) . Inca nu-mi dau demisia sa vad si eu ce lider intra cum este el de fel .. Macar mai stau si eu pana pe 1 cand incep curusurile ca dupa nu cred ca o sa mai pot intra .. intru dar mai rar #-o#-o

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bafta la aia care sunt din TREBUCI!!!

Bafta grasano, ne vedem dupa ce iau bacu'.

Ba daca nu iei bacul cu 10 la mate,nu-ti iau skin,$@L P@

Daca vezi mesajul si e on Levyy pe skype,spunei sa raspunda la demisie ,ms :*

Link to comment
Share on other sites

S-a cam terminat smecheria bajeti, cam aici se termina povestea. Incepe scoala eu m-am lasat cam de cand am lasat liderul, dar mai intram pe la waruri, acum nu o sa mai intru nici la waruri, mi s-a luat dupa 2 ani jumate de mafii mi s-a luat si o sa ma las. Bafta bajeti chiar daca nu prea am stat cine stie ce mult acum cu voi sper ca ne-am inteles.

 

Remember OLD Cuneo Family/Vietnamense Boys: ShlomY, Darkilic, MyAir, [F4L]KiNNNder, LevyY, Asqwe, JustThink, Picone, CLOD, M.Ionut, KatalinLegeto

 

Le multumesc si membrilor mei din Verdant cu care m-am distrat 6 luni ca lider :) M.Ionut, [uS]Blacky(Scrappy), Magnum, Toreno, Michel, [F4L]Carter013 si tutoror celorlalti membrii care au trecut prin Verdant cat am fost eu lider.

Link to comment
Share on other sites

S-a cam terminat smecheria bajeti, cam aici se termina povestea. Incepe scoala eu m-am lasat cam de cand am lasat liderul, dar mai intram pe la waruri, acum nu o sa mai intru nici la waruri, mi s-a luat dupa 2 ani jumate de mafii mi s-a luat si o sa ma las. Bafta bajeti chiar daca nu prea am stat cine stie ce mult acum cu voi sper ca ne-am inteles.

 

Remember OLD Cuneo Family/Vietnamense Boys: ShlomY, Darkilic, MyAir, [F4L]KiNNNder, LevyY, Asqwe, JustThink, Picone, CLOD, M.Ionut, KatalinLegeto

 

Le multumesc si membrilor mei din Verdant cu care m-am distrat 6 luni ca lider :) M.Ionut, [uS]Blacky(Scrappy), Magnum, Toreno, Michel, [F4L]Carter013 si tutoror celorlalti membrii care au trecut prin Verdant cat am fost eu lider.

Sa ai bafta !

Edited by TB Bondingi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.