Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Si eu mereu trebuie sa-ti dau vestea proasta :)), eu am prins attack ca mie mi-a aparut Vietnameses Boys 0 - 0 Green Street Bloods ( scuze iara, dar bataia la mini-secunda isi pune amprenta :)) )

 

 

Edit: Frumos video Sassori :)), dar sa nu se faca un obicei din posta astfel de clipuri, deoarece codati sau necodati nu-i frumos sa-i jignim. :)

 

Nu ma intelege gresit sassori am ras si eu, doar ca sa nu faci prea multe video sau sa le postezi aici la discutii ca o sa intervina si adminii si mno intelegi tu la ce ma refer.

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

@, Si eu mereu trebuie sa-ti dau vestea proasta :)), eu am prins attack ca mie mi-a aparut Vietnameses Boys 0 - 0 Green Street Bloods ( scuze iara, dar bataia la mini-secunda isi pune amprenta :)) )

 

Pana ies din VTB tot prind eu un attack, nu mor asa prost, si sunt sigur ca o sa fie Lost ca doar ai dat tu attack =)), cand dau eu attack o sa bag F1 F2 F3 si rup tot doar pentru ca e al meu :)).

Link to comment
Share on other sites

@, Eh..... si vin eu iara :)) cu vestea proasta, nu ai prins nici un attack pe car rent.

 

 

Eu am prins pe rodeo si diezlle pe glen park, nu avem war pe car rent :)))

 

 

Ba nush ce e cu tine, dar nu prinzi attack deloc :))

Link to comment
Share on other sites

@, Eh..... si vin eu iara :)) cu vestea proasta, nu ai prins nici un attack pe car rent.

 

 

Eu am prins pe rodeo si diezlle pe glen park, nu avem war pe car rent :)))

 

 

Ba nush ce e cu tine, dar nu prinzi attack deloc :))

 

Azi nu-mi mai vinzi mie gogosi, mi-o aratat clar cand am dat attack pe Glen Park ca scria cand am dat attack Vietnamese Boys 0 - 0 Green Street Blods, deci eu am dat attack pe glen park, numai ca am gresit numele turfului, prost is eu.

Link to comment
Share on other sites

Sal ce mai faceti?azi vreau sa castigam un war!!! E waru meu! Deci f1 on. Am scris asta in timp ce vin spre casa deci ne auxim mai putin

Salut ! Atata timp cat ai combat,nu ai nevoie de RENKO ! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.