Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Seara buna! Am o veste! Aceasta este:

Turf Attacker Defender Time Interval View Marina LS Vietnamese Boys Green Street Bloods 20:00-20:30

 

Spune ceva? DA! MAINE VREM 3 TURFURI!

 

Da, Dar gsb? ei ne conduc la turf-uri, =))( *Laugh ). Mr.bobec banat : No-recoil, Maine ne luam hq-ul rapid, intr-o saptamana sau maxim 2 vom fi 41/41, cel putin 30+ :D. %LS gri, No green or Black.

Link to comment
Share on other sites

Ba eu zic sa nu mai zicem de pe acum ca LS-GRI cand suntem 27 in factiune si la war 20 o sa vedem maine ce prezenta o sa fie.Eu zis sa o luam pas cu pas.Sa nu avem pretentii la multe turfuri cu sistemul asta de war nici o mafie nu a luat un oras cu putini membri.Sper sa fie bine maine ,inca un sfat si termin pe seara asta cand aveti low HP fugiti repede la hq si luat heal ca altfel muriti aiurea pe turf-ul unde e HQ-ul.ne vedem maine la war!

Link to comment
Share on other sites

Salut , eu sunt noul vostru coleg.

Sper sa facem o treaba buna impreuna :*

 

Ajajajajajajajajaja!!! Am dat attack pe Transfender ("Ne auzim cand va dau attack pe Transfender") Remember Tiger / Diezzle? :D Hai cu bafta ca si azi :)

Welcome Di Maria.

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti vietnam diseara sper sa luam 4/4 acum depinde cati o sa fim on daca suntem iar 16 nu are nici un rost.

 

Ce 4/4 ma, avem doar 3 war-uri, 1 attack pe car rent cu VDT la ora 20:00-20:30, un attack pe transfender cu TTB, 20:30-21:00, si ultimu' cu GSB defend pe rich man, 21:30-22:00.

 

Oh ea 400 post-uri.

Link to comment
Share on other sites

 

Ce 4/4 ma, avem doar 3 war-uri, 1 attack pe car rent cu VDT la ora 20:00-20:30, un attack pe transfender cu TTB, 20:30-21:00, si ultimu' cu GSB defend pe rich man, 21:30-22:00.

 

Oh ea 400 post-uri.

Ma refeream ca poate da si vdt atack pe noi sa fie 4 caam chef de waruri azi.
Link to comment
Share on other sites

GG baieti, 3/3, Diseara la 22:30 :attack pe: Bank Ls(VDT) + Market Ls(VDT), sau pe Market Ls (VDT) + LSPD(Gsb) sau Bank ls(VDT) + LSPD (GSB).

Edited by TB diezLLe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.