Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

O sa vedeti nu ia nici tig3r nici diezzele desi as vrea tig3r adminii astia nu prea tin cont ca tig3r a stat cu factiunea si la greu si la bn si nu si a dat demisia dupa ce pierdea wars la fel ca altii

O sa vedeti nu ia nici tig3r nici diezzele desi as vrea tig3r adminii astia nu prea tin cont ca tig3r a stat cu factiunea si la greu si la bn si nu si a dat demisia dupa ce pierdea wars la fel ca altii

O sa vedeti nu ia nici tig3r nici diezzele desi as vrea tig3r adminii astia nu prea tin cont ca tig3r a stat cu factiunea si la greu si la bn si nu si a dat demisia dupa ce pierdea wars la fel ca altii

Link to comment
Share on other sites

@, N-ai comportament si limbaj de lider. Poti sa ai rank 99 in 999 de factiuni. Fabi le avea pe toate.

 

Nu ziceam de mine nene, am zis: Ca pana maine o sa fie un nou leader aici,(Cred) asta nu inseamna ca o sa fiu eu.

Link to comment
Share on other sites

Ma bajeti, m.ati disperat cu subiectului de a cersi sublider. Sa va dezamagesc cu ceva:UN LIDER NOU ARE VOIE SA ADUCA UN SUBLIDER DE AFARA SAU UN RANK 4+ DIN FACTIUNE, IN NICIUN CAZ RANK 1-3.

 

Aseara cum ati aflat care are probabilitatea cea mai mare de a fi noul lider,il sunati incontinuu cu promisiuni ca daca va da voua rank 6 faceti si desfaceti. Fara suparare va anunt ca din factiune sunt doar cativa care ar merita aceasta functie, si aceea nu sunt rank 4+. Daca vreti sa dau nume ma anuntati in game.

Link to comment
Share on other sites

Ma bajeti, m.ati disperat cu subiectului de a cersi sublider. Sa va dezamagesc cu ceva:UN LIDER NOU ARE VOIE SA ADUCA UN SUBLIDER DE AFARA SAU UN RANK 4+ DIN FACTIUNE, IN NICIUN CAZ RANK 1-3.

 

Aseara cum ati aflat care are probabilitatea cea mai mare de a fi noul lider,il sunati incontinuu cu promisiuni ca daca va da voua rank 6 faceti si desfaceti. Fara suparare va anunt ca din factiune sunt doar cativa care ar merita aceasta functie, si aceea nu sunt rank 4+. Daca vreti sa dau nume ma anuntati in game.

+ mare dreptate katzuno....

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/TTGePdd

BINE, FISH !!!!!!!!!!!!!!! TOT ASA !!!!!!!! DATI BINE FARA CODURI, NU? MAI GANDESTETE PWWWWWWWWWP

Doamne si cate reporturi am dat pe asta si imi zicea adminu ca se uita dar nu vede nimic suspect.

Sper ca noul lider sa aduca cativa playeri buni ca avem nevoie imi pare rau ca nu ia tig3r eu un player bun dar asta nu e treaba mea e a adminilor.Sper sa ne revenim rapid.

Link to comment
Share on other sites

Ba de la un timp numai certuri in VTB. Si dupa va plangeti ca pierdeti war, sau ca nu va intelegeti cu colegul. Prea multa suferinta pe aici. Pacat de tig3r ca sa chinuit sa faca ceva din aceasta factiune, dar nu avea cu cine. Mai aveati si tupeul acela jegos sa il acuzati ca da FVR aiurea la war. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.