Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, O sa ajunga sa nu mai fie acceptat in mafii , o sa-l vedem la licente poate :)

au fost lideri care din disperare au jucat cu hack, pai pe asta il primeste ca misca putin la waruri si foame dupa turfuri....dar incet incet, nu-l va mai baga nimeni in seama...

Link to comment
Share on other sites

Fratilor vreau sa va feliciti pentru activitatea voastra la war-uri , acuma se vede si rezultate , incet cu incet,o sa cucerim tot LS-ul! Vreau sa va urez la toti sarbatori fericite!!

Link to comment
Share on other sites

@

 

 

 

De 2 zile tot incerc sa imi bag KMF Dmg informer in samp, dar mereu cand il bag in cleo 4.3, 4.1, sau oricare altul, imi da crash, pur si simplu, intru in joc, fain frumos, si la login imi da 1000 de warninguri si imi da crash.

DA am folosit anticrasher, si fara succes, am incercat 100 de moduri, dar tot nu merge, nu stiu de ce, acum 2 zile l-am incercar KMF-ul si mergea, apoi am bagat sampfuncs, si mi-am stricat gta-ul si mi l-am reinstalat, si de atunci nu mai merge.

Am luat si alt samp de pe net, tot la fel, kmf-ul cred ca este de vina.. Imi poti spune care e problema? Am nevoie destul de mare de acest KMF Damage informer deoarece stii si tu ca ajuta mult playerii la war... :(

Link to comment
Share on other sites

Doamne in ce hal plange newlife, vorbesc astia de turfuri care i-o batut pe paterno in 5 membrii fara lider. Ba, esti atata de patetic, nu stiu cum v-ati nimerit 3 "crai" in factiunea aia, ( newlife, batausu k0rs juma de puma, allen ) mi-e mila de factiunea aia :(:( ( B0Tu v-o batut de fiecare data cand am avut ocazia, keep calm and accepta realitatea :>:>:>> )

Link to comment
Share on other sites

"sa ma faceti mental" ? :-J I se pare ca suntem spirite sau Dumnezeu?Daca ne da adresa, ne adunam toti din judet sa-i umflam buza, asa "fara motiv".

 

Iote adresa : Targoviste. Comuna Ocnita. Strada Prieteniei nr 24 ia sa vedem ce faci tu daca ai adresa.

Link to comment
Share on other sites

Te-nseli newlife, faptul ca accepti infrangerea e un pas inainte. Faptul ca de fiecare data attaci ca jucam pentru turfs ( Te-nseli, daca faceam asta pentru turfs rupeam cheats ) te baga-n aceasi oala cu allen si k0rs. Nu vreau sa te provoc, tu esti ala care mereu plange si incearca sa faca pe victima si toate cele ( Nu noi ne laudam cu "petele pe harta" pe la sign ca am batut paterno, daca stii la ce ma refer ) In +, cum v-au disparut codatii cum sunteti la pamant ( cel putin din war-urile de sapt. trecuta ) vedem pe viitor daca sunteti asa buni si v-ati meritat "premiul oscar" desi sunt sigur ca nu ( am vazut ca nu aveti tactici, la voi erau codatii "tactica" voastra ) O sa fie ultima postare in legatura cu asta. In alta ordine de idei, Merry Christmas >:D<<'>

 

 

@@ Alen e dintr-o comuna. Asta ne " dezvirgineaza " toate misterele legate de el.

Edited by NUSUNTTRESTIII
Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife, ba, nu stiu cum sa-ti spun mai bine, dar eu voi fi pe 31 decembrie on pe server, la ora 23:59, in Jizzy SF. Am rezervat masa si va voi astepta acolo <3.

 

Acum s-o luam omeneste, ni se falfaie de turfuri. Daca vroiam turfuri, mergeam intr-un gang care avea turfuri. Am venit aici de la 0 sa facem ceva, sa ne jucam si sa ne distram. Cum s-ar spune pe limba ta, romana parca, sa castigam pe bune. Intre timp, allen, vad ca ti s-a mai alaturat un hater in acel fanclub b0t al tau. Foloseste-l cu cap, sa ne putem distra mai bine, nu de alta.

 

Ca incheiere, voi va puteti lauda ca ati depasit recordul, ca nu stiu ce, dar noi stim ce fel de jucatori aveti si cat de bine sunteti organizati. Nu de mult, inca de cand eram in Avispa, un membru de-al vostru se lauda la noi cum ca la voi toata lumea joaca bine si nu aveti timp decat sa va bateti pentru besturi. Se pare ca s-a inselat.

 

Va urez niste sarbatori fericite, iar newlife, dai 2-3 pagini in urma sa citesti tot ce-am scris despre Allen. Cine stie, poate vei ajunge in aceeasi situatie.

 

LE: Ce-am scris mai sus a fost orbeste, fara sa citesc vreun mesaj al celor din GSB. Acum, ca am vazut un mesaj specific:

 

 

Trebuie sa-i intelegem ca doar asa pot trece si ei de 4 turfuri...oricum nu uitati ca am fost si cei mai buni,36 de turfuri nu e un record usor de egala

Asa ai zis si cand eram in verdant, ca nu trecem de 5 turfuri :(. Sa-ti amintesc cum s-a terminat? Inca o data, te luazi cu recordul, dar, meh, cand aveti cu adevarat cu cine sa va bateti la war, incepeti sa scartaiti.

 

Acum am incheiat, ramanem la sarbatori fericite.

Edited by NUSUNTRASTA
Link to comment
Share on other sites

Scuzati ca ma bag , stiu , s-ar putea sa iau WARN pe forum , dar de ce va certati pe un joc amarat ba ? ( Nu vreau sa tin cu voi , da nici cu mafia in care sunt ) : Fiecare mafie are momentu de glorie si momentu in care scade . Toate mafiile au patit asa ( gen pe RPG2 , SP a avut toate orasele si au scazut imediat ) . Eu cel putin joc de distractie si daca pierd asta este . Cateodata ma enervez pentru ca incerc singur vs o mafie intreaga sa fac ceva si restu dorm . Warurile din 2011-2012 s-au dus , numai sunt waruri de distractii , sunt waruri in care daca de ex : Noi pierdem un turf sau mai multe , ne lasam de samp etc. sau invers . Vremurile s-au dus ...

Edited by GERMANUL Skrill3x
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.