Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Suntem , nicknameuri schimbare,cine e dragonu cine e mc1?wtf /helpme.

Noapte buna fratilor.

EDIT: Primul post din 2015 primu' pe pagina:D

 

Cine nu stie romana?"nicknameuri schimbare".Si un ungur ia mai mult in BAC ca tine!

Link to comment
Share on other sites

Neatza.


Ce mai facetii ?


Link to comment
Share on other sites

I'M New Member Here in VTB , VTB #DauMagie , Kill GSN :))

 

Welcome! Kill GSB*

 

Super Veste VTB! Toata saptamana nu vom avea waruri! Ihu! Macar reusesc si eu poate sa fac 400/500 la skill arms :).

Link to comment
Share on other sites

No, deci rar asa. Inainte de Craciun ziceau adminii sa nu se mai dea attack ca era "greu" sa se blocheze attack-ul din script sau ce e ala si acum cand s-a reluat perioada de war-uri nu merge din cauza ca au blocat ei comanda de attack :))))

Link to comment
Share on other sites

Kelton si echipa de admini anulati warurile decat sa faceti cacaturi d'astea..ori respecti ora de attack ori nu mai faci nimic si anulati..faceti si voi ceva calumea cu serveru' asta , puneti un pusti frustrat de 12 ani sa va schimbe alea daca voi n-aveti chef

 

Ma, te inteleg ca asculti manele, dar dani mocanu' cu cover la 50 cent - in da club? In halul asta ba? Macar asculta si tu ceva decent din acest gen.

taranu tot taran ramane

Link to comment
Share on other sites

Salut, am o dilema: Avem waruri sau nu? Ca timpul de attack teoretic a expirat, ca eu am stat pana la 23:30 si tot nu puteam da attack. Ce e cu dezorganizarea asta? In fine, oricum, daca e sa avem, luptam fara sa cautam scuze, pierdem, asta e, dar si asa sunt convins ca vom castiga toate 4 waruri :)).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.