Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Gege pentru Helper nubule :)) poate peste 1 an o sa am si eu sansa la Helper ca na am bagat coduri acu 6/7 luni si na vreau sa fac 1 an + de la ultimul ban

 

In seara asta sa prindeti attack pe VDT sa luom si noi LS-u <3

Edited by neXt Shadow
Link to comment
Share on other sites

salut. de astazi pissy are rank 3 .. adio sa va plimbati pe turfs cu blade .. mi-a venit si mie randul :)) .. bai va pupa ralucuta .. rank 4+ dati attack pe umbre .. maine as dorii sa fim toti online pentru cuceri rea LS-ului , va pup ?

Edited by iMatTy
Link to comment
Share on other sites

GG PENTRU ATTACK!!! MAINE #LSGRI INSFARSIT! DOAMNE AJUTA!

 

Ca sa stiti si voi, eu cand am intrat in aceasta mafie am avut obiectiv sa iau Ls-ul, adica din 22.06.2014 (22 iunie 2014) am avut obiectiv sa iau LS-ul, da, si cand aveam rank 5, multi spuneau ca stau pentru functii, dar nu este asa, abia dupa 8 luni dupa intrarea mea in mafie iau si eu Ls-ul, ma bucur si mai mult ca o fac cu o dulce razbunare.

Link to comment
Share on other sites

@, Multumesc eu am prins attackurile !

 

@, Da multumim, dar nu este o sarbatoare atat de importanta, dar multumim pt urare, o primavara frumoasa si tie.

 

@, Multumesc sefu pt urare.

 

@, Multumesc pt urare.

 

o1vPWEm.pngvMVmFnc.png


Maine 2.03.2015 ora 19:45 vreau sa fiti toti in HQ pentru waruri, cine lipseste nemotivat va primi FW !
WARURI DE MAINE
1. Verdant I - Defend
2. Verdant II LS - Defend
3. Mats Get LS - Attack
4. Intersectie LV - Attack

Pentru maine topicul de invoiri este inchis! Vreau prezenta aproape maxima ( 41/41 ) pentru a castiga toate warurile!

 

Link to comment
Share on other sites

@, aha, deci are KinoTo sa-ti dea 100k...

Si legat de imaginea cu LS gri, maine fac eu una mai frumoasa in Photoshop folosind o harta mai detaliata, nu cea default...

Adica fac mai multe si o alegeti voi pe cea ce va place cel mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca ma repet, astazi Topicul de Invoiri ramane inchis fiindca am nevoie de prezenta maxima pentru a reusi sa cucerim LS!


Va astept la war, in HQ la 19:45!


Edited by AIM HABZ0R
Link to comment
Share on other sites

#LS_GRI, GG tuturor pentru war-urile de astazi. In sfarsit a prins si LS-ul culoarea ce i se potriveste cel mai bine.

@, sincer, la inceput cand ai luat lider am zis: "Ba, nu au facut liderii anteriori cine stie ce, da apoi fraieru' ce sa faca, nici atat...". Aminteste-ti acu' 4 luni cum erai de te plimbai prin factiuni ca nabu'... Si ia uite acum, de la nabul de atunci la nabul de acum, dar care a luat orasul. :))

Imi pare bine ca am decis sa vin sa te ajut atunci cand ai luat lider, uite ce am reusit sa facem. :)

Ah, scuze ca nu am putut veni astazi, mai era si topicul de invoiri inchis, da-i-as foc..... :|

De la mine pentru GSB:

PS: Aaa, da ba... Era sa uit. Sa ne treci vere la legende manca-te-as. :))

Edited by SEF CuRcUbEu69 VIP VaLuArE
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.