Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata!

Ce fac baietii?

GeGe pentru Wars!

Aseara nu am putut ajunge la Wars sa dau putin din mine.

Am ajuns tocmai pe la 23..

Astazi o sa fiu prezent ;)

LS Gri!

Link to comment
Share on other sites

Hai Servus!

Deseara vin la Waruri sa-mi iau ce-a fost al meu :))

Nu-i asa Katz? :>

 

Imi fac si eu un dusulete si intru in game.

Baftalos.

Va saluta Sidorov Magie Neagra :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baietii.


Zic din prima: Am mai postat o data aici, cu o propunere pe care dvs. ati agreat-o. Nu ati fost contra, ba chiar mi-ati fost alaturi.


Va rog frumos, nu dati REPORT, nu este frumos. Imi cer scuze ca postez aici, dar, astfel voi avea o mai mare audienta. Va multumesc pentru intelegere si succes la raport.


ACEST POST NU ESTE PENTRU UN AMARAT DE +1POST, CI PENTRU VOI, PENTRU A VA AJUTA.


Uitati-va va rog frumos la aceasta propunere. Este vorba despre comanda [/getgift] celor care sunt activi.


Link: http://forum.b-zone....sau-10-50-gold/


Link to comment
Share on other sites

@, Servus Wallanabee!

Ce?

Am auzit eu bine?

War in LV?

Ooo da!

M@G13 in LV!

"Pe ei pe turful lor!" :)))

Ma duc sa fac si eu ceva de haleala si intru in game.

Ne pregatim de Turf in LV,no? :>

Link to comment
Share on other sites

Seara buna!

Felicitari pentru Wars!

Chiar daca nu am luat 4/4 tot am putut face fata celor din LV.

Sa castigi cu 9-6 contra unui Gang din alt colt al orasului este cam josnic :))

In seara asta nu am prea fost in apele mele.

Maine revin cu forte noi.

 

RANK 5+, Da-ti ba si voi /FVR la un interval de 5 minute macar. Anuntati /f Atentie FVR / FVR si da-ti odata.

Ne tineti la HQ 12 oameni aiurea si pe turf erau decat 9. Pai noraml ca sansele de a pierde sunt mai mari.

 

Noapte buna.

Eu ma bag la somn.

#UnBan SHAW!

Link to comment
Share on other sites

Neata!

Ce faceti we?

Eu am sunt pe drum catre scoala.

am 4 ore, o nimica toata.

Ne vedem in game dupa ora 13:30

Baftalos!

#unban SHAW

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineatza bajeti !! Ce mai faceti?

Eu inca pa refac dupa waru' de aseara...nici acum nu-mi vine sa cred ca am pierdut dupa ce aveam avans de 2 runde...eh asta e se mai intampla. Sa luam noi LS si apoi om vedea ce facem si cu LV :]]

https://www.youtube.com/watch?v=SIT7JDIIsEI

Link to comment
Share on other sites

SALUTARE VIETNAMESE. IMI PARE RAU CA NU AM PUTUT SA II CUNOSC PE CEI NOI , Welcome tuturor, Felicitari motarel si katzuno pt rankuri. Eu nu mai am timp de joc asa ca o sa renunt la joc pana in iarna. AM PETRECUT IN VIETNAMESE cele mai frumoase momente in 4 luni si 3 saptamani , cand am putut venii am intrat la fiecare war, am ajutat cand am putut.Felicitari tutror celor care au muncit si au ramas la bine si la rau sa vada aceasta mafie sus unde ii este locul si care au avut incredere ca o sa reusim sa ridicam aceasta mafie.Felicitari tutror liderilor care au muncit sa duca mafia sus si le multumesc :Fabii, Tom.Hagen , Kennedy,si motarel bafta si tie sper sa realizezi ceva alaturi de VTB. Pwp gunchii, baiat de treaba si saritor, Maniacul si tu esti un baiat extraordinar, Krups Boss:)) BV pt rank ,Motarel-Mutul tace si le face:)),glumesc un baiat linistit si la locul lui. Si felicitari tutror care au ramas sa ajute factiunea. Nu am putut sa va cunosc pe toti dar imi dau seama ca suneti de treaba :D. FELICITARI TUTUROR PENTRU MUNCA DEPUSA ,Dupa multi timp am reusit sa facem din nou LS Gri asa cum este si frumos sa fie orasul LS:)) . POATE O SA AVEM ALTA OCAZIE SA NE CUNOASTEM , DAR PANA ATUNCI NU UITATI:

 

LOS SANTOS #GRi <3 VTB POWER

ACESTA A FOST ULTIMUL MEU POST AICI, POATE O SA NE MAI REVEDEM, BAFTA LA CUCERIREA LS-ULUI SI LA MAI MULT :)) V-am pupat pe portofel , #LS GRi , bafta !!!! pwp .. BAFTA VIETNAMEZILOR

EDIT:Shef de pagina !

Edited by Jupanash N i c R o M
Link to comment
Share on other sites

Servus!

Mai am si eu 20 de minute si plec acasa.

@ Nicrom bafta mai departe! Felicitari pentru munca depusa.

Restul ne vedem in game.

xColors lasa man ca nu mori pentru un warn pe forum..

Baftalos!

Link to comment
Share on other sites

Servusiuc!

Ce fac bajetii? :>

Eu am ajuns acasa.

Practic am intrat in vacanta 3 saptamani.

Viata de B0$$ :))

Ma duc sa fac un dus si ne vedem in game.

Weekend placut tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.