Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: Katzuno[AUR]
rank 6
plec pe data de 7.04.2015
revin pe data de 21.04.2015
motiv: LIDER INCOMPETENT, FACTIUNE DE INACTIVI. CEL MAI MULT SUNT DEZAMAGIT DE ASA ZISII "PRIETENI" CARE V-ATI OFERIT SA MA AJUTATI IN ACEST PROIECT SI NICI MACAR NU INTRATI LA WARURI. MACAR ASTIA 4 DACA ATI FI AM FACE CEVA, DAR CAND NICI LIDERU NU INTRA, NU MAI AM PRETENTII. + PROBLEME PERSONALE.
zile inactive: 14
alte precizari: Sunt bo$$, o sa ma mai gandesc daca o transofrm in demisie

@@AIM Katzuno Valoare, Inactivitate acceptata, distractie placuta.

 

 

Crezi ca rezolvi ceva cu Inactivitatea?

Motarel oricum nu o sa intre.

O sa lase treaba de Lider in mainile celor de Rank 4+.

El sta prin oras cu Fetele, se duce la Filme si Fraierii vin la wars ca sa il facem pe el Mare ca a luat LS.

Nu a fost cea mai inspirata idee a mea de a veni aici.

Am venit sa te ajut pe Tine Katzuno dar.. Daca Liderul nu-si da interesul eu/noi de ce ni l-am da?

 

PS: Remember Pakhan Sidorov & Sovietnik [AIM]Katzuno!

Link to comment
Share on other sites

@, E cu fetele pe dracu, macar de-ar fi cu fetele. E cu ta-su de 2 ore la mall sa-si cumpere "The Crew".

Nu stiu daca de mine ziceai, dar eu nu imi pierd 1 ora ca sa vin la un war de 30 minute ca stau toti wankerii afk sa faca respect
Link to comment
Share on other sites

Cea mai neinspirata decizie sa vin aici.

 

Katzuno,tu macar iti dai silinta,daca am ajuns sa pierdem cu o mafie din sf cu 10 oameni la war.Pana si cei de pe rpg3 ne bateau la ultimu war,lejer.

 

Daca stiti ca se face 1000/1000 ,intrati fra mai devreme ca nu muriti,intri mai devreme /sleep,si esti la war.

 

Unii dintre voi sunteti Magnati dar cand e vorba de war nu intrati. Gegeu.

Link to comment
Share on other sites

Asta este ultimul meu post aici, vreau sa va urez bafta celor care au ramas.Pot spune ca a fost chiar la nervi demisia aia numai conteaza vad ca deja mi-a dat univite (nici macar din game nu mi-a dat mai aveam cateva cuvinte de zis pe f), pe semne ca nu eram prea important in aceasta factiune.Daca o tineti tot asa o sa ajungeti pe - la turfs, la propriu.Cu un asa lider care pe langa faptul ca el face - la war mai da si amenzi membrilor cu -, o sa ajungeti la sapa de lemn + ca fara mine va va fi si mai greu.Cum exista amenda pt - nu ar trebui sa existe si bonus pt +?Fara interesul liderului nu faceti nimic.respect: Allen, beyond, Katz, Anndi, tig3r + inca cativa magnati din AUR se stie.Care chiar va dati interesul acesti membrii au respectul meu.Cred ca voi ramane o perioada de cateva luni civil.V-am pwpat!!!!

Edited by AIM K0rS VALUARE
Link to comment
Share on other sites

@, Asa e K0rs.

Se vede dezinteresul Liderului. Nu tu Lider, nu tu interes, nu tu war won so ...

In loc sa fie si el activ, sa se ocupe de factiune, sa ofere bonusuri pentru +, sa atraga cat mai multi playeri buni la arme el se duce la filme, in Mall sa-si cumpere nu stiu mai ce..

In felul asta o s-o intreaca pe The Taxi Bratva!

Bafta mai departe!

 

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Katzuno ti-am promis ceva tie am stat in casa la waruri nu am iesit afara sa te ajut dar motarel sia batut de acea nu prea mai miam dat interesu ca sa intru la waruri ca am vazut ca o labageste deci sper ca in mafia unde vom merge sa nu fie ca aici,Bafta motane cum ti-am scris si la demisi daca nu pierzi lideru o sa iei ls in 2-3 ani

Link to comment
Share on other sites

Hai neata!

Ce faceti Golanilor? :))

Eu ma pregatesc sa merg la Fotbal cu Profu de Mate :))

Se lauda ieri ca si-a cumparat un Trening special pentru noi =))))

 

Stati chill ca Motarel este activ doar de la 21:00 la 22:30. Probabil atunci o sa primim si uninvite.

O zi faina sa aveti!

Link to comment
Share on other sites

 

 

In loc sa fie si el activ, sa se ocupe de factiune, sa ofere bonusuri pentru +, sa atraga cat mai multi playeri buni la arme el se duce la filme, in Mall sa-si cumpere nu stiu mai ce..

 

Boss, are si el o viata, tu sa fii in locul lui ai pune SA:MP pe primul loc si real life pe al 2lea loc? SA FIM SERIOSI!

Link to comment
Share on other sites

@, Toti avem si un Real Life dar daca nu are timp de SA:MP de ce a mai stat pentru Lider? Doar de dragul de a avea si el un amarat de RPG Bar sub Avatar? Daca stie ca nu are timp de game-ing, de ce se revolta tot el sa nu facem nimic, ca nu suntem in stare sa venim la Wars si toate cele?

Tot lui nu-i pica bine astea...

PS: In regulament scrie ca un Lider trebuie sa petreaca 6 ore + in game+forum pentru a se putea ocupa de Factiune. Daca nu era Katzuno...

Link to comment
Share on other sites

@, El zicea ca AUR nu prea a ajutat asa mult pentru ca erau INACTIVI, acum ca si Katzuno si cam in proportie de 80% din aur paraseste factiunea, dar urmeaza si cei 20% sa paraseasca deoarece nu au rang 2, vom vedea daca e mai bine cu aur sau cu Taximetristi.

Link to comment
Share on other sites

@, El zicea ca AUR nu prea a ajutat asa mult pentru ca erau INACTIVI, acum ca si Katzuno si cam in proportie de 80% din aur paraseste factiunea, dar urmeaza si cei 20% sa paraseasca deoarece nu au rang 2, vom vedea daca e mai bine cu aur sau cu Taximetristi.

Erau inactivi pentru ca la fel e si Liderul.

Daca lui nu-i pasa ei de ce si-ar interesul?

Daca sti cum sa abordezi anumite situatii ai numai de castigat dar se vede numai din Demisii ce si cum ;)

Succes cu Taximetristii, ce pot spune :)

Link to comment
Share on other sites

Salut la toti.

Va doresc mult succes.

Apropo combater ce te bagi tu ca pusca-n lapte? Te oftica ca nu esti [AUR] sau ce? Pai cine poate, poate.. dar din pacate tu nu poti, apropo vad ca esti tare-n gura si cu Tig3r, gandestete mai bine cand te-a scapat de 6 posturi, care ti-lea facut oameni lui beyodown, il admir pentru asta, ai avut noroc. Mult succes copil de 12-13 ani. Apropo No recoilu e la putere la tine sa sti.. Mda ce sa fac, nu am cu cine sa ma cert "Smardoi" in fata pcului, nu am ce sa zic.Noi avem o viata, nu suntem "No Liferi" ca tine pe samp, daia suntem inactivi la war.Tu nu ai viata reala pentru ca : ai 90kg, la 13-14 ani, o fata care se sperie si pisicile si doar pe samp poti fi smecher, in viata reala nu, gen : "Sunt Smecher pe samp,In viata reala ma bat toti"

Link to comment
Share on other sites

Succes tuturor celor care părăsesc VTB-ul...Poate ne mai auzim...Ce pot sa spun...

Mai bine sa fiu făcut taximetrist si sa duc o treaba pana la final decat sa schimb un loc ca "tigani cu cortul" ducându-ma prin toate mafiile sa vad ce o sa iasa...fara supărare...Baftă Hauriferilor!

Link to comment
Share on other sites

@, Bine fraiere, am zis sa te iert pentru reclama de pe /f dar vad ca intreci masura.

 

- TiG3R nu ma cunoaste in real.

- Tu la fel, nu ma cunosti.

- Fraiere de ce judeci cand nici nu cunosti? Auzi la tine ma, am eu 90 kg si 13-14 ani, ma copile hai sa o dam parte-n parte fmm de fraier ca te toc, nu stiu de ce e asa prost Katzuno si da conturile la toti prostii de pe pamant. Cu ce ma oftic ma ca nu sunt in AUR? Ca daca vreau intru cand doresc eu, nu mai manca atat cacat ca tu te bagi cu nasu-l unde nu-ti fierbe oala, vrei sa capeti atentie? stai in banca ta, ca esti copil micut si faci pl mare in fata pc-ului. Cat despre ''NOLIFER'' stai calm ca nu stau mai mult decat tine la pc, mai tii minte pe /f ? Ai zis ca ai facut 2,1kk intr-o zi si tot eu sunt NO LIFER? CALM baiatu!

Edited by CELMAISCUMPAUR COMBATER
Link to comment
Share on other sites

@@Soryn200, Welcome.

 

Hai sa incercam sa nu ne mai certam aici, este topic de discutii nu de certuri, inteleg ca sunteti suparati toti cei din [AUR] si ceilalti, dar macar sa nu facem asa mare tam-tam, intelegem si simplu ca sunteti nervosi, nu trebuie sa va bateti cu mana-n piept. Bafta tuturor mai departe celor ce parasesc factiunea, sper sa primiti ce vi se cuvine, cei ce inteleg, vor sti. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.