Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Care mai e viata voastra de baștani? Haideti diseara sa fim cat mai mult on!!!

Mai nimic in viata mea barosane... Ma gandesc doar cand drq o sa lase ZEI aia codurile, o luat snr ban pt distribuire si se vedea pe /c cum le zicea la toti sa activeze codurile ca altfel pierd, a vazut asta o gramada de lume, dar ei continua sa le foloseasca... Sa speram ca cu adminii astia noi facem ceva, Sarpe a banat deja 4codati, zek0 1, ping 1, e bine...
Link to comment
Share on other sites

lasa ca o sa scapam si de codati, dar noi tot putem lua turfs doar prin organizare ;)

Scapam pe drq de ei ca se inmultesc mai repede ca iepurii... Am tot zis ca scapam de ei acu 2ani cand ELC era full si au banat 30 de membrii, dupa GSB-ul era full, dupa RDT, dupa SP etc. Acuma Avispa care s-a dus drq ca era clar ca rupeau codurile, acuma s-au mutat in GSB cei mai multi codati, altii s-au impartit si prin ttb, rdt, 69... Poate o sa luam turfuri, dar cu greu impotriva la astia.
Link to comment
Share on other sites

Niciodata nu mi-a fost frica de codati ( eu la randul meu sunt facut codat de altii :)) ), oricum nu sunt codat.



Eu mereu gandesc pozitiv, vad ca unii de mai sus sunt foarte pesimisti :)), nu prea e bine.... si ce daca 2 din ZEW sunt in GSB, noi putem castiga, aseara la ultimul war nu am venit eu si KiNoTo cu un plan de bataie bun pe acea zona, in rest daca avea o strategie buna de la inceput era altfel.



Oricum acum sunt 2 lucuri ce mie nu-mi plac:



1. Turfurile ce se afla dupa jumatate... sunt putin cam departe de HQ nostru de asta sunt constient, dar au fost momente cand asteptam si 4 minute sa veniti pe turf sa ne regrupam ceea ce nu este prea bine.


2. Am vazut maxim 33 ON pana acum si suntem 41, stiu nici mie nu-mi place sa am war seara, dar... sper ca la mutarea warurilor de la 13 la 15 o sa fim mai multi :).




Chiar si in lucrurile ce nu-mi plac, vad parti bune asa ca FRUNTEAZA SUS SI......




tumblr_noho1ziYuY1u4okd8o1_400.gif




PS: Doi codati avem si noi :))



SmZPxEI.gif



8AxONHy.png




Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

 

 

Niciodata nu mi-a fost frica de codati ( eu la randul meu sunt facut codat de altii :)) ), oricum nu sunt codat.

Eu mereu gandesc pozitiv, vad ca unii de mai sus sunt foarte pesimisti :)), nu prea e bine.... si ce daca 2 din ZEW sunt in GSB, noi putem castiga, aseara la ultimul war nu am venit eu si KiNoTo cu un plan de bataie bun pe acea zona, in rest daca avea o strategie buna de la inceput era altfel.

Oricum acum sunt 2 lucuri ce mie nu-mi plac:

1. Turfurile ce se afla dupa jumatate... sunt putin cam departe de HQ nostru de asta sunt constient, dar au fost momente cand asteptam si 4 minute sa veniti pe turf sa ne regrupam ceea ce nu este prea bine.

2. Am vazut maxim 33 ON pana acum si suntem 41, stiu nici mie nu-mi place sa am war seara, dar... sper ca la mutarea warurilor de la 13 la 15 o sa fim mai multi :).

Chiar si in lucrurile ce nu-mi plac, vad parti bune asa ca FRUNTEAZA SUS SI......

tumblr_noho1ziYuY1u4okd8o1_400.gif

PS: Doi codati avem si noi :))

SmZPxEI.gif

8AxONHy.png

Bine asa, tigru :))

Ne dati si noua codurile? Poate asa rupem si noi tot muahahahaha

Btw, poate o sa castigam, poate nu, depinde si de ce fac ei, nu numai noi.

Si in +, asa sunt eu mereu, pesimist, ca atunco cand o sa fie bine sa ma bucur mai mult :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Niciodata nu mi-a fost frica de codati ( eu la randul meu sunt facut codat de altii :)) ), oricum nu sunt codat.

Eu mereu gandesc pozitiv, vad ca unii de mai sus sunt foarte pesimisti :)), nu prea e bine.... si ce daca 2 din ZEW sunt in GSB, noi putem castiga, aseara la ultimul war nu am venit eu si KiNoTo cu un plan de bataie bun pe acea zona, in rest daca avea o strategie buna de la inceput era altfel.

Oricum acum sunt 2 lucuri ce mie nu-mi plac:

1. Turfurile ce se afla dupa jumatate... sunt putin cam departe de HQ nostru de asta sunt constient, dar au fost momente cand asteptam si 4 minute sa veniti pe turf sa ne regrupam ceea ce nu este prea bine.

2. Am vazut maxim 33 ON pana acum si suntem 41, stiu nici mie nu-mi place sa am war seara, dar... sper ca la mutarea warurilor de la 13 la 15 o sa fim mai multi :).

Chiar si in lucrurile ce nu-mi plac, vad parti bune asa ca FRUNTEAZA SUS SI......

tumblr_noho1ziYuY1u4okd8o1_400.gif

PS: Doi codati avem si noi :))

SmZPxEI.gif

8AxONHy.png

Ba deci sa moara aimu si renkoul meu pe care nu-l am daca am vazut asa ceva...postezi si tu din joi in Paste la discutii si tocmai atunci esti sef depagina...deci nu se mai poate :))))))

Link to comment
Share on other sites

Sunt mandru cu realizarile mele ! Casa de 35 euro / Benzinaria saracului langa casa / Sat cu unica gaina de pe server / Vehicule cu hidden / 5 Sloturi etc !

 

YRcMJRn.png

Bine asa sefule... Am si eu 55euro pe clienti si caut un loc misto unde sa adaug si eu o casa, sa bag si interior jmek... Ceva sugestii?

Incepeti sa intrati in joc colegii mei pt war! :)

Ba deci sa moara aimu si renkoul meu pe care nu-l am daca am vazut asa ceva...postezi si tu din joi in Paste la discutii si tocmai atunci esti sef depagina...deci nu se mai poate :))))))

El sta si calculeaza posturile ca sa posteze la fix ma :)

@, se numeste talent.exe :)) cum ar fi sa luam turf in LV? :))

Ce jmecher ba!! L-am avut si eu, dar l-am pierdut... Da-l prin PM pls ca am nevoie maximaaaa de el :*
Link to comment
Share on other sites

@, Vrea sa o creeze ba, nu sa o cumpere. Repede ce id are, 15 euro cu interior mic are id-ul sau 35 cu interior mare tot acelas id.

Uite baiatu' destept care stie :))

Bine te-ai gandit tu sa stau pe langa tine sa mai faci si tu niste bani :))

Nu stiu, ma mai gandesc pe unde dau add, poate dau in LS langa CNN :>

Link to comment
Share on other sites

 

 

PS: Doi codati avem si noi :))

 

Astept o scuza morala de la "cei 2 codati ai nostrii" :)). TiG3R, vezi ce faci, poate pleci si tu in vacanta =)).

Imi pare rau de aceasta situatie in cazul lui Kinoto, sper sa se faca dreptate, nu cred eu ca s-a jucat cu porcarii d-astea avand in vedere ce rank avea.

Link to comment
Share on other sites

 

Astept o scuza morala de la "cei 2 codati ai nostrii" :)). TiG3R, vezi ce faci, poate pleci si tu in vacanta =)).

Imi pare rau de aceasta situatie in cazul lui Kinoto, sper sa se faca dreptate, nu cred eu ca s-a jucat cu porcarii d-astea avand in vedere ce rank avea.

 

A luat UNBAn, dar nu inteleg de ce a plecat....

 

Link to comment
Share on other sites

@, Kinoto a luat ban pentru Cheats (Air Break), dar a luat unban, dar tot a plecat, nu vad o explicatie de ce sa lase subliderul, nu isi facea o reputatie proasta doar pentru un ban, altii au luat ban pentru aim, wallhack si tot joaca in mafii... :-? Acuma avem doar 1 sublider (USOR BA CA NU BAT APROPO-URI NEBUNILOR)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.