Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Multumesc tuturor pentru voturi, apreciez ca ati fost rabdatori in aceasta perioada cat nu am avut lider si in perioada de concediu a lui fan.



Tin sa le multumesc tuturor celor ce m-au votat, chiar si celor ce nu au tinut cu mine, important pentru mine este sa ramaneti aici in Vietnamese Boys, pentru ca vom face treaba buna aici.


Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru urari !



Welcome celor noi, ma bucur ca ati ales acest gang !



DATI /AD CA RECRUTAM !!




TOPICUL REGULAMENT INTERN A FOST MODIFICAT VA ROG SA LUATI LA CUNOSTINTA MODIFICARILE SI SA LE APLICATI, AVETI TIMP SA APLICATI NOUL REGULAMENT INTERN PANA DUMINICA LA SEDINTA.


Link to comment
Share on other sites

I-am distrus pe baietii din gsb in 20 de membrii in factiune, am auzit multe svonuri cum ca pe contu meu ar juca snr =]], mor vin si filmarile de la war pe seara, v-am salutat.

 

I-auzi :)) tot imi esti dator cu 1 kill...era bestu meu :))

 

Link to comment
Share on other sites

Servus!

De astazi sunt noul (vechiul pentru altii) coleg.

Haideti sa incepem cucerirea LS-ului ca nu ii sta bine cu alte culori, mai ales cu verde... daca o vaca vede LS-ul verde incearca sa-l manance crezand ca este iarba :))

 

LS Gri si nu avem nici noi si nici animalele de suferit =))

Maine toti ON la Wars si treaba o sa mearga foarte repede, la intensitate maxima ;)

 

Sidorov s-a intors, partea a II-a.

Link to comment
Share on other sites

Servus!

De astazi sunt noul (vechiul pentru altii) coleg.

Haideti sa incepem cucerirea LS-ului ca nu ii sta bine cu alte culori, mai ales cu verde... daca o vaca vede LS-ul verde incearca sa-l manance crezand ca este iarba :))

 

LS Gri si nu avem nici noi si nici animalele de suferit =))

Maine toti ON la Wars si treaba o sa mearga foarte repede, la intensitate maxima ;)

 

 

Sidorov s-a intors, partea a II-a.

Servus ma friend ! :-) zici ca verdele strica..hmh is si eu de aceeasi parere, mai ales ca sunt 2 nuante de verde in LS =))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru war-urile de astazi!

Daca continuam la fel LS-ul il luam cat de curand!

Maine e de dorit sa fim la fel ca astazi 25+ on!

Ne auzim in joc!

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti! Felicitari pentru waruri, se cunoaste o schimbare maxima de cand cu Tigru lider!

Sper ca astazi sa ne concentram la cele 4 waruri si sa facem o poza frumoasa.

Va astept in game de la 13, 2 ore nu cred ca moare nimeni!

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Congrats pentru warurile de astazi.

Se putea si 4/4 dar mna... mai gresim si noi.

Rank 4+ sa prindeti attack! ;)

 

Eu ma bag putin la somn ca-s cam obosit de la probe..

Ne vedem mai tarziu.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau baieti ca nu am putut sta alaturi de voi, dar unii chiar nu pot intelege ca daca stai in casa cu fratele tau aveti automat acelasi IP, iar astfel eu am luat interdictia pentru ca Motarel este fratele meu. Succes la cucerirea LS, poate voi reveni cu alta ocazie.

Link to comment
Share on other sites

E bine baieti, se putea 4/4, dar nu ne putem plange si 3/4 e bine.

 

P S : Rog baietii din gsb sa inceteze cu acuzatiile retarde cum ca pe contul sassori ar fi katzuno, katzuno va veni si el va promit, daca ii duceti dorul.

Edited by AIM Sassori VALOARE ZEW
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.