Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut! Mai revin si eu cu un post pe aici sa va zic cate ceva.



AU FOST MOMENTE EXTREM DE CIUDATE LA GANGUL ASTA CUM AR FI -99 .Yly. cel mai mare Worst din istorie.... pana acum. Acum in Vietnamese Boys a fost facut cel mai mare BEST ( +85) de catre BeyondOwn si cu ajutorul nostru sa zic asa s-a facut si cel mai mare worst din istorie de catre un membru VDT mai exact (-180).



Au fost momente cand LUAM spawnkill de la GSB / VDT /Avispa Rifa.... AU fost momente de genul:




https://www.youtube.com/watch?v=P4blv-rOvVo


https://www.youtube.com/watch?v=2tVah8rHluk



AU MAI FOST SI ALTE SPAWNKILLURI DATE DE NOI SI PROBABIL VOR MAI FI.




SI AM AJUNS IN MOMENTUL DE FATA IN CARE FaN007 a lasat liderul, avispa a cazut, iar noi ne-am ridicat, am cucerit HQ si ce mai era prin jur, am trecut de jumatatea din LS si inaintam.



DAR TREBUIE SA INTELEGEM CA NU VOM CASTIGA MEREU, SINCER CATE ODATA IMI E DOR DE CAND ERA KENNEDY LIDER, PENTRU CA ATUNCI PUTEAM SA TRAG LA WAR NU NEPARAT NUMAI SA ORGANIZEZ :))



AM LASAT ACEST COMENTARIU AICI SA VA ARAT CA PUTEM SA MAI LUAM ODATA LS DUPA KINNNDER SI KENNEDY ( CHIAR DACA NUMELE MEU NU INCEPE CU "K " DACA VA-TI PRINS ).




PS: ASTA NU E UN MESAJ DE LA REVEDERE, ASTA E UN MESAJ DE "REFRESH " SI DE MAINE SA NE REPUNEM PE PICIOARE, AZI AM SCARTAIT PUTIN.



PPS: #VTB



1httux.pngo1vPWEm.png



vMVmFnc.pngy_JZf6p_P.png






OARE CE URMEAZA?




IN INCHEIERE:




Better die with HONOR, than live with shame !


Link to comment
Share on other sites

Neata baietii , sper sa luam azi 4/4 .. Legat de samp , are cineva vreo idee de ce nu mii se dezinstaleaza un texture pack , am reinstalat jocul , am luat gta3 original de pe net dar degeaba nu merge , daca stiti vreun link de unde pot lua texture pack original ( ala normal ) va rog sa imi lasati si mie link aici .

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca saptamana asta am dus-o prost, nu e problema.

 

RANK 4 + NU DATI ATTACK PENTRU MAINE, MOMENTAN VOR AJUNGE DOAR 2 WARURI DEFEND MAINE.

 

V-AS RUGA CA MAINE SA FIE PREZENTA CAT MAI MARE CA SA NU PIERDEM PREA MULTE TERITORII.

 

IN ACEST WEEKEND VA AVEA LOC ANTRENAMENT SI SEDINTA, CINE SI-A FOLOSIT INVOIRILE LA WARURI NU SE MAI POATE INVOII LA SEDINTA/ANTRENAMENT.

 

VA VOI ANUNTA VINERI DUPA WARURI DESPRE ANTRENAMENT /SEDINTA.

Edit: Voi da, doar eu pe unity station.

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/a/okM44 2 "tinti" slabe rau de tot. A 2-a e prea mare, prima e ..cumva.. nu stiu cum.. dar nu te face sa o vrei prea tare. :)) Is facute de mine.. dati un (-1) ca sa ma incurajati sa ma las de meseria asta. Multumesc frumos! :))

Link to comment
Share on other sites

tumblr_noho1ziYuY1u4okd8o1_400.gif

Buna seara vietnamezilor, am trecut printr-o perioada mai nasoala da sunt de acord aici, poate ca a fost vina mea:-?? sau vina tuturor sau doar a vostra acum asta e.

 

Important pentru noi este sa ramanem in aceeasi formatie, eventual sa o CRESTEM si sa devenim si mai buni.

 

Va reamintesc faptul ca nici cand era kennedy lider nu am inaintat mereu mereu, am mai si scazut, dar asta e. Intr-un final am un lucru sa va zic:

 

Edited by T I G 3 R
Link to comment
Share on other sites

 

tumblr_noho1ziYuY1u4okd8o1_400.gif

Buna seara vietnamezilor, am trecut printr-o perioada mai nasoala da sunt de acord aici, poate ca a fost vina mea:-?? sau vina tuturor sau doar a vostra acum asta e.

 

Important pentru noi este sa ramanem in aceeasi formatie, eventual sa o CRESTEM si sa devenim si mai buni.

 

Va reamintesc faptul ca nici cand era kennedy lider nu am inaintat mereu mereu, am mai si scazut, dar asta e. Intr-un final am un lucru sa va zic:

 

 

AM DAT QUOTE CA SA VEDETI MESAJUL.

VOI INCHIDE ACEST TOPIC 48H, PENTRU A SE EVITA SPAMUL AIUREA SI CERTURILE !

:topic_closed: 24H ANTI CERTURI/SPAM.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.