Jump to content

Vietnamese Boys - Discuţii generale | General discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cei care ati inatrat recent in factiune, si doriti sa va imprieteniti mai mult cu membrii, va astept sa imi dati un PM cu numarul vostru de telefon, pentru a-l adauga in grupul de Whats App al factiunii!

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca cu putina dorinta si putina coordonare putem castiga si noi war-ul de deseara, fratilor este la hq la noi, va rog eu haideti sa cucerim hq-ul macar!Ascultati de cei care coordoneaza si face ce puteti ca sa castigam, multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Ceva nu merge in mafia asta , sper ca cu venirea valorosului membru AIM sa ne ridicam putin

Link to comment
Share on other sites

Ce-ai făcut bă Marius ? De ce dracu ai luat 3/3? Sau mai bine de ce dracu stăteai cu fw de 4luni? (trb sa dai PM unui admin 6), slabule... Ni numa ca doar rank 5 și pe Kenzy îi mai știu de pe aici. .
Marius, ai jucat și tu, csz =)) Credeam ca stai și tu 9 luni(perioada cat am stat și eu, adică aia în care stă o mamă să nască niște prosti) =))
Sunt chiar curios cine ia lider :D
#Pray4MARYUSS

 

 

Inca am moderator, mwhahahahaha

Edited by MARYUSSSSSS
Link to comment
Share on other sites

Maryusss a fost dat afara din cauza unei cartite din factiune, un copil frustrat cel mai probabil.

Asa i-am spus si eu lu maryus dar nu ma crezut , cineva la turnat ! oricum a fost ceva foarte naspa ... ca a fost bun maryus nu ati luat FW uri nimic a avut grija de noi toti si la bine si la rau ... si cu 0 turfuri tot suntem cea mai frumoasa familie :X

Link to comment
Share on other sites

Maine WAR. Nu vreau sa vad invoiri, deoarece suntem 33, iar verdant 40. Vreau activitate maxima! Chiar daca nu e cine sa va sanctioneze, ma voi asigura ca noul lider sa o faca.


Mai multe detalii in topicul "Anunturi inportante"


Edited by AT KenZy
Link to comment
Share on other sites

Asa bossilor, Marius sa va tina de pomana in mafie, ca alfel 80% din voi nu aveati faction logu asta, iar acum il turnati? :)) ce vreti fratilor, credeti ca daca ati luat Rank 3-4 aveti sanse la lider? Tipic.. Bafta mai departe, Mariuse. Ne mai auzim candva pe turf :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare, imi cer scuze ca postez, dar poate va intereseaza.

Ai fost sau sunteti rank 5+ intr-o factiune mai mult de doua luni? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! Pentru lideri vechimea este de patru luni. Detalii aici: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Hello, sorry for posting but maybe you are interesed.

You were or you are rank 5+ in a faction more than two months? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! For leaders, you need four months in that faction. Details here: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.